Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina psička se trese in stoka

psička se trese in stoka

Pozdravljeni!
Tudi jaz sem v skrbeh za mojo psičko. Imam 8,5 let staro maltežanko. Do letos je bila dokaj zdrava, vmes je imela vnetje ušes, drugih težav ni imela.
Letos maja pa se je začelo. Najprej driska, naslednji dan krvava driska. Seveda sem jo peljala k veterinarju, naredili so krvno sliko, ultrazvok,dobila infuzijo. Ugotovili so kronično vnetje črevesja in nekoliko nizko delovanje ščitnice. Dobila tablete. Dajem ji jih še vedno. Po nekajdnevni infuziji ij antibiotikih se je stanje umirilo. Postala je malo bolj živahna, vendar ne več ista ko prej. Stanje se je po dveh tednih ponovilo. Spet zdravila. Potem spet nekaj časa boljše. Nakar je dobila navidezno brejost. Spet postala zelo uboga. Sem mislila, da bo umrla. Zraven še začetek pljučnice. Dobila zdravila, stanje nekoliko boljše. Vmes še naj bi imela alergijo na bolhe, v nekaj dneh je dobila rane po telesu, pulila si je dlako. Spet zdravila. No sedaj pa…veterinar pravi, da je boljše. Ima še nekaj mleka, zaradi navidezne brejosti. Ji še dajem zdravila. Vendar je psička še vedno brezvoljna, se več ne igra, zadnje dni se trese, ves čas jamra,stoka … Ne vem kaj naj delam. Toplo ima, saj kurim, leži na dekicah, vročine nima. Ne vem kaj naj naredim. Veretinar pa pravi, da je vse ok z njo. Ampak vidim, da ni. Prosim za vaše izkušnje, nasvete,…karkoli, če ste imeli podobne težave. Iz srca vam bom hvaležna.


Sem ti odgovorila v prejšnjem posu.

New Report

Close