Najdi forum

Bolana muca

Pozdravljeni!

Pred tremi dnemi je nas macji mladic iz razigrane muce postal nenormalno zaspan in nejesc. Potem je zacela dvigovati prvo desno nogo, kot da jo boli. Naslednji dan je sepala na drugo nogo, kot prejsni dan, danes pa jo namesto sepanja pri hoji zanasa in ima vrocino. Celo sem jo pregledala in z nogami ni nic narobe prav tako je cel dan spala in smo jo imeli na oceh tako da se ni moglo nic narediti. Dajem ji zdravila za zbijanje temperature predp. s strani vet. In je malo bolje, me pa zanima kaj je narobe z njo?

Ne razumem. Daješ ji zdravilo za zbijanje vročine, ki ga je predpisal veterinar, a povedal ti pa ni, kaj je narobe z muco? Če sta govorila po telefoun: moj veterinar pri takih simptomih nikoli ne bi po telefonu predpisal nekih zdravil, ampak bi hotel žival z bolečinami videti v ordinaciji. Zato že vem, da zdaj sploh ne kličem, ampak žival peljem tja. Kjer jo pregledajo in povedo, kaj je narobe. Če veterinar ne ve, kaj je muci, potem tudi mi ne bomo mogli takole iz simptomov vedeti, ker je lahko marsikaj narobe ali pa nič posebnega. Če ti je mar za muco, jo pelji k veterinarju v ordinacijo, če sta že bili tam, pa zamenjaj veterinarja.

New Report

Close