Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Sprehajanje psov okolica Ptuja

Sprehajanje psov okolica Ptuja

Pozdravljeni.

Sem študentka na Pedagoški fakulteti Maribor in imam zelo rada živali, sem izredna ljubiteljica psov. Tudi sama imam psa pasme škotski ovčar.
Verjamem, da se najde kar nekaj takih, ki imajo ogromno obveznosti, so zaposleni dalj časa in jim primanjkuje časa za ukvarjanje s psom in kvalitrten sprehod, ki ga potrebuje vsak pes in si ga tudi zasluži. Zato v svojem prostem času nudim sprehajanje psov.
POGOJI:
•Sprehajam vse pasme psov, vendar največ dva naenkrat.
• Vaš pes mora biti vsaj malo poslušen, toleranten do drugih psov, ki jih sreča na sprehodu in navajen sprehajanja na povodcu.
•Psa spuščam iz povodca samo po dogovoru z lastnikom, ter še to le na območju, ki zanj ni nevarno.
•Po psa pridem na na dogovorjeno mesto, ki ga določi lastnik.
•Psa sprehajam na območju, ki ga je pes navajen, ga pozna oz. na območju, ki ga določi lastnik.
•Lastnik more priskrbeti ovratnico, povodec in priboljške, če jih je pes navajen dobivati na sprehodu.

O vseh ostalih podrobnostih glede sprehajanja vašega ljubljenčka se dogovorimo na prvem sprehodu, na katerem me lastnik opozori na vse kar morem vedeti glede vašega psa.
Za termine in dolžino sprehoda se z lastnikom dogovarjam sproti.

CENE SPREHAJANJA PSOV:
Sprehajanje enega psa 30min: 4€
Sprehajanje enega psa 1h: 6€
Sprehajanje enega psa 2h: 10€
Sprehajanje dveh psov 30min: 8€
Sprehajanje dveh psov 1h: 12€
Sprehajanje dveh psov 2h: 20€

Uro sprehoda plačate po opravljenem sprehodu oz. po dogovoru.

Kontaktirate me lahko na moj e-mail naslov: [email protected]
Preko e-mail naslova se bomo dogovorili za termin sprehajanja vašega psa in dobili boste tudi mojo telefonsko številko preko katere bomo na vezi v primeru, da se odločite za sprehajanje vašega psa.

Imaš prijavljeno dejavnost in odvajaš davke od zaslužka? Izdajaš tudi račune?

Hkrati praviš, da mora biti pes vsaj malo toleranten. Če nisi sposobna voditi tujih (neznanih) psov potem se v te zadeve ne spuščaj, ker tudi po besedah pridni in tolerantni psi se lahko ob vodenju neznane osebe spremenijo. Če nisi izšolana vodnica psov (pa ne samo svojega), potem raje najdi drugo dejavnsot za služenje denarja, ker se lahko iz takega sprehoda obrne v trenutku tvoje življenje, ko bo pes napadel (tebe ali nekoga drugega) ali pa ti bo ušel direktno pod kakšen avto in povzročil škodo.
Lansko leto se je to eni punci zgodilo – lastnik poškodovanega avtomobila je njo in lastnika tožil za plačilo popravila avtomobila, ki ni bil majhen znesek, ter za povzročene travme. To kar je zaslužila s sprehajanjem ni bilo niti pod točko razno dovolj za poplačilo sodnih stroškov in povzročene škode.

New Report

Close