Najdi forum

Moj pes mora …dobit

Lepo pozdravljeni,

sem ponosna lastnica najbolj kul in lepega psa na svetu, starega leto in pol. Ker sem mnenja, da gre v naravo in nas in živali posegati čim manj, kot je mogoče, se nisem odločila za kastracijo in bi kopulacijske potrebe svojega psa rada rešila po naravni poti. To pa ni enostavno. Vsi psi in psičke so vsaj v Ljubljani večinoma na povodcih lastnikov, kar je seveda prav. Hkrati je razumljivo, da si lastniki psičk v veliki večini ne želijo zaroda.

Toda, moj pes mora …dobit. Že iz zdravstvenih razlogov in zdravja njegovih testisov. V zadnjih tednih ga nenormalno razganja in cvili in joka za vsako psičko, ki gre mimo.

Kaj lahko storim? Kako rešit težavo? Vem, da se sliši čudno in smešno, toda če je kdo, ki ima doma psičko z enakimi težavami, ju morda lahko spravimo na dejt. Njej roza mašnico, njemu metuljčka.

Skratka, išče se pasja prijateljica noči. Hvala za pomoč in nasvete.

Vesoljka

A na SČju ni dovolj zanimivo pa nam slediš še v živalske teme? Kaj naj ti rečem? O samem razplodu in vseh procesih, ki k temu spadajo pr ipsih in živalih nimaš pojma. Sicer ne bi ultra neumnosti pisal/a tukaj. Pa malo manj glej limonade na televiziji, preden še kakšno večjo neumnost narediš svojemu psu.

Ne vem, koga imaš v mislih, ampak zelo zelo redko zaidem na te forume in nisem, kdor misliš, da sem. Nick sem izbrala povsem po naključju. Vprašanje je pa resno. Moj pes rabi.

lp

New Report

Close