Najdi forum

Tumor pri psu

Pozdravljeni,

Pri našem 12 letnemu psu so odkrili tumor pri danki. Velik je kot zrno soje.Nasa veterinarka nam je svetovala da opazujemo to tvorbo 3 tedne.Ko je nasemu psu se zraven spraznila mesicke je otipala se znotraj dva tumorja.Nastanek teh tumorjev je ker nismo našega psička kastrirali. Svetovala nam je odstranitev teh tumorjev in kastracijo.
Sprasujem vas kako to poteka odstranjevanje teh tumorjev.raumem zunannji tumor pri dankji ampak notranje.
Kaksna je rehabilitacija po takem posegu in kaksna je rizičnost.
Svetovala nam je tudi tablete proti tumorju , rekla je da so tablete enake kot pri ljudeh samo v majhni dozi in so zelo drage.
Ali je boljse iti na operacijski poseg ali se opredeliti na terapijo s tabletami.
Pes je zivahen.
Je dolgodlaki pekinezer.
Kot manjsi je bil pozitiven na giardo kar smo resili..ostal je brez zobovja kar smo operirali ima samo dva zoba..
Hvala na odgovor
Lp Marko

P.s. ali lahko doddajam psu v hrano malo konopljinega olja( industrijska knoplja)

ti na kratko napišem našo zgodbo. pri 13 l. stari psički našli tumor v gobčku. Veterinarka je rekla, da ne bo živela več kot 2 meseca. Djala sem ji kar visoko koncentracijo CBD (konopljina smola nad 43%). Tumorja 9 mesecev ni bilo, sploh se ni razvil. Sicer sem verjetno takrat naredila napako in CBD drastično zmanjšala, tumor se je hitro razvil. Psičko smo uspavali po 11 mesecih. Tako da, ja CBD zna zelo pomagati, ne glede na to ali se boste odločili za operacijo ali ne. Tudi celi rane, deluje protibolečinsko, proti vnetno, če bo kemoterapija pomaga proti slabostim, daje tek,…skratka same pozitivne učinke. Če pa želiš še kaj več, me lahko kontaktiraš na mail.

New Report

Close