Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina odnos veterinarske do sterelizacije mačk

odnos veterinarske do sterelizacije mačk

Pozdravljeni, res ne vem ali je to normalno povsod ali samo v naših krajih….
dogovorili smo se za sterilizacijo mačke – točen datum in uro. Ko mačko pripeljem mi lepo povedo, da me bodo poklicali ko bo mačka sterelizirana in pripravljena na odhod. Čakam klic torej od 8 zjutraj. Ko jih kličem ob 12h mi predlagajo da jo pridem iskat kar ob 15h, da takrat bodo sigurno že rešili. Ob 14h me pokličejo da jim bi ustezalo, da bi prišla po 16h. Torej mačka v kletki (tistem majhnem transporterju za mačke) je že toliko ur brez hrane in vode…. ne razumem je to povsod normalno? Vedno se odločim za drugo veterinarsko postajo, ki jo že dobro poznam, tokrat sem šla k najbližji. Kaj takega res nisem pričakovala od veterinarjev, saj sem do sedaj imela same dobre izkušnje in so se res potrudili. Ta veterinarska postaja me je pa res razočarala.

Ni kaj, si pa res zanimiva. Vedno greš na neko drugo vet. postajo, tokrat izjemoma si šla k najbližji … A to tudi ko si sama bolna, narediš enako? Greš do najbližjega zdravnika, ker je ravno za vogalom?

New Report

Close