Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Živali v dijaškem domu

Živali v dijaškem domu

Zdravo zanima me če lahko pes živi v dijaškem domu. Hvala

Kako naj mi to vemo, ce pa ne pise niti za kateri dijaski dom gre?
Na internetu poiscite telefonsko stevilko dijaskega doma, kjer bo otrok bival, jih poklicite in vprasajte.
Osebne izkusnje so taksne, da v nekaterih dijaskih in studentskih domovih so zivali dovoljenje, v nekaterih z omejitvami velikosti oz. vrste zivali; drugje brez omejitev. V vecini mora dijak ali student v takem primeru dobiti soglasje cimra (cimrov).
Ponekod so na zalost tudi prepovedane.
Ce se gre za psa spremljevalca, bi po zakonu moralo biti dovoljeno. Vsekakor je tudi v tem primeru dobro ze sedaj obvestiti dom in se pogovoriti. Naceloma se to tudi takoj ob vpisu vprasa in ne dan dva pred vselitvijo.

Odgovor na objavo uporabnika
BodočiDijak, 28.08.2017 ob 21:02

Zdravo zanima me če lahko pes živi v dijaškem domu. Hvala

to je vprašanje za dijaški dom.  pozanimaj se kako je tam s psi.  drugega odgovora nimam. možno pa je de ti ga ne bojo dovolili met zraven, sej veš, že zart drugih dijakov ki so tam.  ni vsak človk pasjeljubec in nekatere ljudi psi motijo al pa se jih bojijo.  na vse to morš bit pripravljen.  me pa veseli tvoja odgovornost de si se pozanimal, čeprav na nepravem placu,  kako je z dijaškimi domovi in psi.

New Report

Close