Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Mucku nenadoma zmanjkuje ravnotežja

Mucku nenadoma zmanjkuje ravnotežja

Pozdravljeni
Moj maček je star štiri leta.Pred nekaj dnevi sem opazila nenavadno obnašanje …muc se je pričel opotekat in izgubljat ravnotežje.Še istega dne sem ga peljala k veterinarju.pregled je pokazal da so vsi klinični znaki brez posebnosti,razen temp. je imel na spodnji meji.Tako sem prejela vitamine in opazovanje.
Stanje pri mucku je nespremenjeno…Sicer normalno pije in je ..vendar me skrbi…Ker pojma nimam kaj se z njim dogaja vas prosim za nasvet.


Moja je imela možganski tumor, ampak VELIKO bolj verjetno je, da gre za vnetje ušesa- centra za ravnotežje. Pojdi nazaj na veterino in naj mu pregledajo ušesa.

Kot ze napisano, lahko tumor, vnetje uses ali kaksen hujsi prehlad – kar je ocitno izkljuceno po pregledu veterinarja. Opotekanje in nizja temperatura sta bila znacilna za naso muco, ki ji je pri 3 letih bila odkrita epilepsija. Znake smo zaceli opazati ze pri letu in pol, skoraj toliko je trajalo do diagnoze, da so vse preverili.

nova
Uredništvo priporoča

So mu pogledali ušesa in so čisto vredu…kako pa zdravijo tumor…operacija…me skrbi da res nima neki pritisk v možganih.Ko strese glavo ga vrže na desni bok.

In kako zdravijo epilepsijo

Za epilepsijo ti lahko napišem iz literature: Raziskave na živalih (Shirazizand et al 2013, Jones 2012,2011), klinične študije (Cunha et al. 1980) in tudi zgodbe navadnih ljudi razkrivajo visoko zdravilni potencial CBD z epilepsijo zdravljenja. Torej že pri nas zdravijo pediatri otroke z epilepsijo s CBD. CBD pa tudi zavira rast tumorjev, to je tudi preverjeno pri nas doma smo psičko zdravili s smolo industrijske konoplje.


Psicko, ki je imela epilepsijo veterinar ni zdravil, tako da smo pac bili vedno z njo, da smo pomagali ob napadu. Se je pa to dogajalo pred nekje 15 leti. Muco smo dali uspavati, ker je bila sama bolezen enostavno prehuda – tudi veterinar je svetoval humano usmrtitev. Vec se s tem nisem ukvarjala in upam, da se ne bo potrebno, tako da vec o samem zdravljenju ne morem povedati.
Konopljina smola je pa pac neka moda sedaj, ki se jo na veliko promovira – sploh tale pitra jo ze zelo dolgo na vseh forumih med-over-neta promovira v svojih postih.
Drzim pesti za vasega mucka!


Psicko, ki je imela epilepsijo veterinar ni zdravil, tako da smo pac bili vedno z njo, da smo pomagali ob napadu. Se je pa to dogajalo pred nekje 15 leti. Muco smo dali uspavati, ker je bila sama bolezen enostavno prehuda – tudi veterinar je svetoval humano usmrtitev. Vec se s tem nisem ukvarjala in upam, da se ne bo potrebno, tako da vec o samem zdravljenju ne morem povedati.
Konopljina smola je pa pac neka moda sedaj, ki se jo na veliko promovira – sploh tale pitra jo ze zelo dolgo na vseh forumih med-over-neta promovira v svojih postih.
Drzim pesti za vasega mucka!
[/quote]

Škoda, da je niste zdravili s CBD. Ni moda, ampak že sedaj nekaj časa ugotavljajo neverjetne učinke te smole. No moda je pri nas, saj se lahko konoplja sadi šele ene 5 let, prej so jo prepovedovali, tudi industrijsko, tako, da se o tem sploh ni govorilo. Je pa prijateljica psičko uspešno zdravila, ni imela več napadov in le to šteje, pa če verjameš ali ne, sami pa smo zdravili tumor. Napišem pač izkušnje, ki jih imam ali pa poznani, ki uživajo CBD. Je pa pomembno, da veterinar ugotovi kaj je narobe pri živali, Je že kar nekaj veterinarjev, ki priporoča obvaladovanje bolezni s CBD.

Kako pa veš koliko cbd-ja ponudiš micku da mu ne skoduje prej kot koristi.?!

Glej ne moreš predozirat, CBD je telesu lastno in samo spodbuja, da se telo samo zdravi. Daješ pa za eno malo riževo zrno 1x dnevno, sem prepričana, če je to, bo živalci pomagalo. Ni psihotropna, zato ker vsebuje le do 0,2% THC in se s tem normalno funkcionira. Vsebuje pa smola nad 30%CBD, več toliko boljše.

če želiš več informacij mi piši na mail, tu ne morem limat člankov in daljših informacij o CBD ([email protected])

Kje pa lahko dobim cbd…

Sem pisala na gmail.Zanima me kje bi najprej dobila CBD .

Pisali ste mi pred kratkim preko vayn, pa ne morem odpreti sporočila. Prosim pišite mi preko g maila

New Report

Close