Najdi forum

Neenakomerna rast psa

Pozdravljeni,

Imam 6 mesecno staro psicko bernskega plansarja, ki pa raste nekoiko neenakomerno saj je naprej nekoliko nizja kot zadaj. A je to normalno in se bo uravnalo ali ne? Ali delam kaj narobe v zvezi z prehrano? Hranim jo z kvalitetnimi briketi in doma pripravljeno hrano(surovo govedina, kuhan piscanec.. V kombinaciji z riz ali makaroni) prav tako dodajam kalcij in vitamine. A morem zamenjat prehrano ali kako lahko pomagam pri tem? Lp

Ste ze govorili z vzrediteljem psicke?

Mladiči pač rastejo neenakomerno in se spomnim ko je imela moja ful dolge noge, pa ful dolgo telo….. Sem imela pa vzrediteljico, ki sem jo kadarkoli lahko kontaktirala

nova
Uredništvo priporoča

Sem govorila pa je tud povedal da naj bi se poslihtalo.. Samo zaenkrat ne zgleda tako me je kar strah da bo taka ostala. Spredaj deluje kot da bi ble tacke krajse. Upan sicer da se bo poslihtalo.. Rada bi ji kako pomagala ce se le da.


Sprednje tacke so tako ali tako krajse kot zadnje, morda je pri mladicu to bolj opazno, kot pri odraslemu psu, in zato izgleda “cudno”. Do zakljucka rasti pa tako ne bos mogla vedeti, ali se bodo pojavile anomalije. Vsake toliko obisci vzreditelja in ga prosi, da psa pogleda. Lahko se vclanis tudi v klub (Vaš link), kjer bos imela ob sebi druge lastnike in si bos lahko izmenjala izkusnje ter mnenja.

New Report

Close