Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Kaj storiti če psička nima dovolj mleka?

Kaj storiti če psička nima dovolj mleka?

Živijo, kot je že v naslovu razvidno, naša prička (predvidevam) nima več dosti mleka zato sem se obrnila na to stran in prosim za pomoč. Mladički so se skotili pred enim tednom in so do zdaj normalno rasli in podvojili svojo težo, psički sem iz seskov tudi uspela iztisniti kapljico mleka in seski so bili nabrekli, a zdaj tega več ni, psička ne je dosti, pije malo, pri mladičkih je dosti a kljub temu jokajo, tudi ko se držijo seska, predvidevam da so lačni, saj jokajo tudi v spanju….zanima me kaj naj dodam psički v prehrano in ali naj mladičke dodatno hranim? Kot sem slišala navadno kravje mleko ni v redu, imam prav? Kaj pa če ga zmešam z vodo? Kaj pa mleko v prahu za dojenčke?
Lep pozdrav.

Slrben vzreditelj to ve preden psičko pari…. Nadomestno mleko za pasje mladiče, samica naj ima cel dan na voljo kvalitetno hrano in dovolj tekočine

Kaj pa kravje ali kozje mleko? Ali mleko za otroke v prahu?

nova
Uredništvo priporoča

NE!!! Sicer bodo psicki dobili drisko. Kupi v specializirani trgovini za zivali nadomestno mleko za pse. Psica naj ima dobro hrano na razpolago ves cas, prav tako skledo z vodo, ki jo menjate najmanj dvakrat na dan! Lahko JI skuhate tudi kak obrok riza (pokuhate v vodi) z grahom ali s koscki piscanca.

Ja saj psička ima vedno na voljo kakovostne brikete, testenine, riž, ampak še vedno ne je.
Za psičke pa ok bom poskusila dobit, hvala.
Lp!


Ce psicka se vedno ne je – jo TAKOJ pelji k veterinarju. Lahko ima vnetje maternice po kotitvi!

Za mladice pa brez pardona prav tako TAKOJ nabavi nadomestno mleko in jih se danes zacni dohranjevati.

Psicko pa nato sterelizirajte (ce je slucajno ne bo ptorebno zaradi vnetja samega) in ne imejte vec mladicev, ker takole samo mucite vse: mamo psico in mladice.

NE!!! Sicer bodo psicki dobili drisko. Kupi v specializirani trgovini za zivali nadomestno mleko za pse. Psica naj ima dobro hrano na razpolago ves cas, prav tako skledo z vodo, ki jo menjate najmanj dvakrat na dan! Lahko JI skuhate tudi kak obrok riza (pokuhate v vodi) z grahom ali s koscki piscanca.
[/quote]

Za doječo psico riž z grahom ali koščki piščanca? Saj se hecaš ne? Kvečjemu meso z malo riža, ne pa obratno.

Za mladiče so odgovorili že zgoraj. Nadomestno mleko, namenjeno pasjim mladičem. Kravje ali kozje ne. Če ga mešaš z vodo, pa sploh povzroča drisko. Da ne govorimo o tem, da po sestavi ni primerno za pse.

Mama nima nobenega vnetja maternice in je popolnoma zdrava, zdaj je sicer že začela jesti, dobiva pa riž z tuno, namočene vitaminske briketke, mleko, meso z rižem, tople juhice z mesom itd…mladički pa rastejo in imajo primerno telesno težo, tako da so v redu, mleka pa ne želijo piti (tega za mladičke).

Imam pa velik problem, si od mladičkov so po dveh tednih odprli očke eden najmanjši pa jih ni in se je okoli očke začelo nekaj suhega nabirati, eno očko sem poskusila odpreti in sem opazila da je zlepljena od neke tekočine iz očesa in psiček je na tisto očko slep (motne sive barve) iz druge pa teče gnoj in se je ne upam dotikati ker ga verjetno boli…zanima me kako mu naj pomagam ter če mu lahko očke umijem z toplo vodo ali kamiličnim čajem?

Najbolje, da počakaš, da se okužijo in oslepijo vsi v leglu.
Pizda, resno?

Saj pa ni bolan, le očke ima vnete pa me zanima če naj mu jo namakam z zeliščnim čajem

Aha, ni bolan. Kaj je narobe s tabo? Se samo norca delaš na forumu ali si dejansko tak sadist?

New Report

Close