Najdi forum

Veterinar Hrvaska?

Pozdravljeni! Imam stafforda, ki bo drug mesec star 6 let. Pred parimi dnevi je zacel malo šepati. Nikakor nisem mogla dolociti katera tacka je problematicna, ker je izgledalo kot da enkrat sepa na eno, spet kasneje drugo, potem tretjo. Tacke sem pregledala, nikjer poskodbe. Naslednji dan vse v redu. Danes pa spet. Zelo me skrbi ua psa in bi ga rada peljala na pregled. Problem je sledec: sem v velikih financnih tezavah in bom tezko placala storitve. Zato me zanima ce lahko/se mi splaca kuzka peljati na hrvasko na pregled? Je tam kaj ceneje? Vem da kar se zobozdravstva tice je velika razlika med nami in tam. Kakrsen koli nasvet? Imel kdo podobne tezave pri kuzku?
Hvala

Iz prve roke ne vem, hodi pa kolegica izključno le še na Hrvaško, da imajo neprimerljivo boljši odnos do živali, da res delajo s srcem … ne more jih prehvaliti. Pri ceni pa,če sem prav razumela, ni velike razlike.
Te pa razumem. Imam 4 živali, ki mi pomenijo vse na svetu. Pa sem bila že brez službe, v bolniški, podnajemnica, za vse sama, … pa je šlo. Sem si povečala limit, si sposodila, … kamorkoli pa sem šla, pa sem lahko plačala na obroke. Sam pregled pa mislim da bi zmogla, je od 50€ – 60€. Ti pa svetujem, da greš čimprej, ker so tako tudi stroški velikooo manjši. Srečno.

New Report

Close