Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Čudno obnašanje mačke – pomoč

Čudno obnašanje mačke – pomoč

Dober dan!
Imam mačko (samičko), ki je stara približno 10 mesecev in pred kratkim sem jo prvič spostil ven iz hiše, da gre malo po svoje. Imam že mačka(samca), ki ima 8 let in že od otroštva imam vsaj eno mačko pri hiši. Res nevem, kaj se z njo dogaja in zanima me mnenje, če je potrebno, da jo peljem k veterinarju.

Mačka je še ne serilizirana, to načrtujemo narediti v naslednjih tednih. No, naprej k problemu. Mačka se giblje čudno, ves čas ko hodi ima boke spuščene in zadnjico obrnejno navzgor, ves čas mjavka ko hodi vendar ne izgleda, da jo boli. Še vedno se rede boža in leži na kavču poleg družine. Vede se tako rekoč normalno le ta hoja je zelo čudna in je še nisem videl pri mačkah. Pregledal sem jo tudi, če je kje kako vgriz ali, če je nek del boleč vendar tega nisem opazil. Je mogoče, da gre za hibo? Zelo bi prosil za pomoč!

Hvala in lep pozdrav.

Mačka se brezna (goni, poja, ženi – kakorkoli pač rečete pri vas). Če je pri priči ne boš nehal spuščati ven, boste imeli leglo nezaželenih mačic. Upajmo, da še ni breja.

Ja jejhata, mačko spuščate ven v tem času, nesterilizirano!

Resno jo čimprej peljite na ta poseg, ker je možno, da se je že kaj zgodilo. Do takrat naj bo pa notri in tudi ločena od vašega mačka, če ni kastriran.

New Report

Close