Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina pravi razvajeni penzionistični pes

pravi razvajeni penzionistični pes

Po mojem poznavanju štirinožcev je idealna za vse tiste, ki si kot starejši ne upate ( upravičeno, zrelo in odgovorno ) vzeti mladiča. Ne bojte se njene starosti, Pika je v taki kondiciji, da bo preživela marsikaterega pasemskega mladiča s kratko življensko dobo ( recimo doge so te nesrečnice ).

In sicer, imam hibo – pobiram pse, ki ostanejo brez kogarkoli – in tako sem pobrala tudi Piko. Pika je mešanka, čokoladno rjave barve, na kratkih nogicah in ima cca 10 do 12 kg. 2010 je bila rešena iz zavetišča, živela s starejšim parom. Pred štirimi leti ji je umrla mama, lani še ata in ostala je pred zaklenjeno hišo ( soseda jo je hranila ). Milo se mi je storilo in….en gor al pa dol sem si rekla in jo šla iskat. Vendar moji dve psički ne sprejmeta še ene članice ( sedaj je z nami malo več kot mesec in mi je jasno, da se situacija ne bo umirila ). Zato sem na mestu, da ji poiščem najboljši dom. Ker je najboljši pes. Pika ni stravmiran in prestrašen pes, ne, Pika je imela lepo življenje, z njo so lepo ravnali in posledično ona ljubi človeka. Od pravega dne z menoj hodi brez povodca, tik za nogo ( po nesreči jo butnem s peto ) tudi na sprehodu po travnikih in gozdu. Bila je notranji pes in nima težav z zadrževanjem potreb ( pri meni se ni še nikoli notri ), brez težav se vozi z avtom, ni konfliktna v družbi z drugimi kuži in sprejema tudi druge vrste – imamo tudi mačka in želvo, noben ji ne predstavlja težav. Skratka, Pika je pes, ki si ga želiš in si lahko oblizneš vseh deset prstov. Aja… zaljubljena je v kavč, spi pa z mojo hčerko.
Kakorkoli…. midve s Piko ( in tudi Suri ter Neli ) potrebujemo pomoč, da se stresne situacije končajo….. pozabila sem napisati, da se Pika smeje…tako da kaže prve zobe….
( 041 283 122 Špela )

New Report

Close