Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Varstvo živali med poletnimi počitnami

Varstvo živali med poletnimi počitnami

Dober dan vsem,

če greste kam med poletnimi počitncami, lahko nudim Vašim hišnim ljubljenčkom varstvo oz. skrb..
npr. grem vašo žival večkrat na dan pogledat ali pa sem ves čas z njo… pse lahko peljem ven na sprehode, jih hranim in take stvari
ampak je verjetno zdaj problem o zaupanju, ker imam le 12 let ampak sem čisto organizirana, nisem ” party girl ” ali karkoli takega. Rada imam naravo ter živali. Na glodavce in mačke se ne spoznam zelo dobro, ampak če mi enkrst razložite kaj rabim narest potem bo vse vredi ;). Lahko tudi napišetw urnik npr. ob –:– nahranit, ob — : — peljat na sprehod in tako naprej.. zbudim se že ob 6ih zjutraj torej ni nekega ogromnega problema..
Med poletnimi počitnicami imam cel dan prost, torej sem lahko z vašim hišnim ljubljenčkom 24ur na dan :).
Zdaj pa spet imam 12 let in je odvisno od vas če bi radi da jaz probam skrbet za vašega ljubljenčka.
Sem iz 1000 lj, fužine, torej bi tudi rada če bi lahko bilo v bližni oz. v fužinah..
cena meni ni res tolk važna meni je že plačilo, da bi se lahko družila z vašimi ljubljenčki 🙂
prosim ne bit nesramni da nisem sposobna ali pa kaj takega, če mislite, da sem premlada bom pa počakala še kaj let
..
Lp, Edita

Edita, pozdravljena,
iščemo varstvo za želvico.
Prosim pokliči na 040243755 ili piši na [email protected].
Gremo na pot v nedeljo za tri tedne.

Hvala in lep pozdrav,
Jovan Jovanovic

uou edita, super ideja! pridna da takole koristno želiš svoje pošitnice porabit, res lepo od tebe 🙂

New Report

Close