Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina kako prepricati druzino da dobim psa

kako prepricati druzino da dobim psa

Zivjo sem nika in sem stara 12 let in si obupno zelim psa tazga malega pa ne spet prevec imam pa tezavo ker mi stari starsi in starsi ne dovoljo ker mislijo da ne bom pucala iztrepkov pa da bodo oni mogl ga na sprehod pelat pa take ampak jst se zavedam da ti to da zelo veliko odgovornost jst si ga zelim ful obupno ker nimam velik druzbe in popoldan se ful velik dolgocasim in zivimo v hisi zato to ne bi bil problem sem se pa tudi pozanimala po netu o nekaterih vrstah in ugotovila o slabostih in prednostih ampak jaz bi ce bi lahko psa iz zavetisca ker hocem resit mu zivljenje ali ima kdo kake izkusnje z zavetiscih naj mi plis pove pa kako naj jih prepicam da ga bi dubla
Hwala vam za vse odgovore
Bye

Zivjo Nika sm stara tolk k ti in sm si tudi želela psa pa sm ugotovila da mami ni kr tko prepričat in sm se za dovolila z hrckom potem mačko in sem ugotovila da z mačko je dosti težko ampak mogoče začni z ribico pa z vse večjimi če boš redno skrbela za manjše ti bodo starši zaupali večje
probaj
Anja

Živijo!
Sem tako stara kot ti in tako kot ti sem obupano želela psa… No ugotovila sem da staršev ne bo prav tako mojih staršev ni bilo mogoče prepričati. Kmalu sem bila pripravljena na katero koli žival rekla sem da še paličnjake sprejmem… Moji starši so čez nekaj časa ugotovili kako močno si želim ljubljenčka. Začeli smo pri majhnih živalih in mi dovolili ribe. Dlje ko boš zadovoljna s tvojim ne glede kako velikim ljubljenčkom in dlje ko boš skrbela zanjga kmalu bodo starši izvedeli da ti lahko zaupajo. Če velikokrat potujete pa moraš najti način kako skrbeti za ljubljenčka med potovanjem. Začni s predlogom za ribe… Ribam lahko v vodo vržeš kroglico hrane ki se bo vmes ko ste vi na potovanju vsak dan stopila in oddala porcijo hrane za tvoje ribe… Če imaš kakšno vprašanje sem ti na voljo saj vem kako je biti brez ljubljenčka a starše sem prepričala in po treh letih razmišljanja jih z majhnimi koraki lahko prepričam da dobim ljubljenčka po moji želji… Vem da se zdi počasi a tako boš hitreje prišla do tvojega cilja kot na kakšen drug način…

New Report

Close