Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Kako prepričati starše za nakup psa

Kako prepričati starše za nakup psa

Pozdravljeni!

Imam en >>velikKAKO NAJ JO PREPRIČAM

Imam enak problem. Ampak pri meni je proti ati.

Jst sm hotla psa pa sm začela z ribicami …..hrckom…..mačko. …..in k sm ugotovila kok je dela z mačko sm raj dobila še eno mačko tko da probite z milimi živalmi pol pa z večjimi men se je odneslo

ne skrbite meni tudi ne dovolijo imeti psa ampak sem zato naredila tak
pogledala sem pod posteljo in našla eno igračko psa in če jo imate vi naredite tako
dokažite da ste odgovorni s to igračko res je da ni pravi pes ampak delajte se da je in ko starša vidita kako odgovorni ste z igračko vam bota mogoče kupila pravega psa! Ali pa si ga preprosto kupite sami!

JAZ SEM TAKO NAREDILA IN MISLIM DA MI USPEVA

LEP DAN ALI NOČ VAM ŽELIM!

Pri meni je problem da mi mami skos govori da greva pogledat psa.Ampak kako jo naj prepričam ko jih bova gledale da naj mi ga kupi?
Vesela sem vsakega odgovora.
LP

Pozdravljeni, morda bi bilo lažje vzeti že odraslega psa, ki že ima za sabo izkušnje in se zna sprehajati na povodcu. Trenutno imam v začasni oskrbi eno tako starejšo psičko, kateri iščem stalen dom in je primerna za “začetnike”. Mirna, vodljiva, rada spi in skorajda ne pušča dlake, ker ima tako dlako. Njena želja je, da bi imela stalen ljubeč dom, kjer bi bila edini pes. Na sprehodih se lepo ujame z vsemi psi in nima izpadov, razen, da jo včasih prime, da bi se ustavila in opazovala okolico.

Lp iz LJubljane

Mislim da bi bilo najbolje da malo prebrskas katera pasma ti je všeč in je primerna za stanovanje potem pa probam izvedeti čim več o tej pasmi. Npr. življenjska doba, ali pušča dlake ali ne, kakšni so po naravi, koliko pozornosti potrebujejo… Potem to predstavi staršem in ti predlagam da najprej poizkusiš prepričati tistega starša ki je bolj popustljiv in ko ti to uspe ti bo pomagal prepričati drugega. Upam da pomagam.
Lp

Pozdravljeni,

Zelo si zelim zajcka ampak starša nikakor nista za. Zanima me če kdo od vas ve kako prepričati starše za nakup zajčka na bolhi je enden zajček, ki si ga res zelo močno želim.

Zelo, zelo bom vesela odgovorov!

Vem da pišem pozno ker so ta vprašanja in odgovori bili pred nekaj leti , ampak želim si psa imam težavo prepričati starše. Pravijo da ne veta ali bi bila za to tudi babica in dedek, ki živita spodaj pod nami. Sicer živimo v hiši in imamo veliko prostor zunaj kot enako noter. Želim si tako ne premalo in ne preveliko pasmo npr. shih-tzu, maltežan, beagle, kodrasti bišon, havanski bišon sploh pa mi je všeč maltipoo. Prosim za pomoč res si ga želim in vstajala bi zjutraj prej kot po navadi ob 6.00 in ga peljala na sprehod ga hranla se igrala z njim… nasploh pa pravijo da je maltipoo igriv inteligenten primeren za v stanovanje ne izpadajo mu dosti ali pa sploh ne dlake se ne slini…

 

PROSIM ZA POMOČ VESELA BOM VSAKEGA ODGOVORA IN UPAM DA BO.

 

Hvala za vsak odgovor… in še enkrat se opravičujem za pozno pisanje.

New Report

Close