Najdi forum

Pritlikavi šnavcer

Pozdravljeni,

smo novopečeni lastniki pritlikavega šnavcerja, ki je prav čudovit pasji mladiček…Izpolnila se nam je dolga želja in tako smo prejšnji teden končno dobili malo kepico.
Zanimajo me vaše izkušnje z omenjeno pasmo, predvsem pa kakšen dober nasvet.

Hvala vsem in lep pozdrav.

Živjo! Kaj naj rečem…pritlikavi šnavcerji so čudoviti psi. Inteligentni, vedno pozorni in nadvse aktivni. Da sprostijo vso energijo, jih je potrebno zaposliti, tako mentalno kot fizično. Sicer ste pa to verjetno že opazili. Potrebujejo tudi pravilno nego dlake (trimanje), najboljše da so tega že od mladiča naprej navajeni. Če želite, me lahko pokličete na tel 031 852 215. Vesela bom, če vam lahko pomagam z nasveti.

Ga. Olga hvala za vaš odovor. Naš šnaucef je ravno dopolnil 6 mesecev. Je vodljiv, ubogljiv, na trenutke trmast, a v vseh pogledih čudovit pes..razume se z vsemi, otroke pa prav obožuje.
Bi vas pa prosila še za nasvest kaj dati psu proti klopom…po ampuli advantix je po samo 7 dneh dobil klopa, sedaj ima foresto ovratnico, a vceraj sem mu spet naška enega…to je grozno…
hvala..

nova
Uredništvo priporoča

Lep pozdrav ,vem da tema ni ravno aktivna ampak upam da se kdo najde ki ima pritlikavega šnavcerja.

Najbolj me zanima pri katerih vzrediteljih ste dobili vaše kužke

Hvala


Nekateri vzreditelji mogoče ne vzrejajo. In nekateri vzrejajo, čeprav pred časom še niso.
Pokliči na KZS, lahko pa pogledaš tudi na njihovi spletni strani, kateri vzreditelji trenutno vzrejajo željeno pasmo. Pokličeš vse in se pri vsakem pozanimaš, kaj delajo. Poiščeš lastnike njihovih mladičev, greš na kakšno razstavo in se še tam pogovriš z lastniki in vzreditelji … Potem pa po najdenih informacijah začneš delati odločitev, kje boš kupila mladiča.

New Report

Close