Najdi forum

Pozdrav.
Stara sem 25 let, imam 170 cm, 50 kg. Že celo življenje sem bolj suha.
Zanima me naslednje in sicer zelo pogosto/konstatno občutim lakoto. In tudi ko se najem in pojem kar dosti, čuti nenasitnost. Kot da nič ne pojem. Občutek v trebuhu je prazen.
Zanima me kaj bi lahko to biilo?
Jem zjutraj ob 10 h ponavadi sendvič ob 15 h kosilo in zvečer nekaj, vmes pa seveda piškoti, čokolada in ostali pregrizki.

Hvala in lep pozdrav!

Pozdravljena, predlagam ti, da greš k zdravniku, da te temeljito pregleda. Včasih gre za napačno delovanje ščitnice, pomislila sem pa tudi na trakuljo? Vendar boš zagotovo vedela le, če te pregleda zdravnik in ugotovi ali gre za fizičen vzrok ali ne. Če noben pregled ne bo pokazal ničesar, je lahko varianta tudi to, da imaš nepravilne obroke in potem, ko končno greš jest in ješ se nikakor ne moreš nasititi. Vendar kot sem rekla, prvo je treba izključiti možnost bolezni, to pa lahko naredi le zdravnik.

lp

Tatjana

Če je lahko ščitnica ali trakulja kakšni bi lahko bili znaki? In kaj pomeni če gre za eno ali drugo bolezen? Zelo sem v skrbeh.

nova
Uredništvo priporoča

Nisem zdravnik, vem pa, da je obema boleznima skupno hujšanje oz. da se oseba ne more zrediti ne glede na to koliko poje. Še enkrat vam poudarjam – če ne želite biti več v skrbeh pojdite k zdravniku. Sploh pa ni nujno, da je karkoli od tega kar sem omenila jaz – in gre za kaj čisto drugega. Nič ne boste ugotovili od dopisovanja z mano. Pojdite na pregled k osebnemu zdravniku. Le tam lahko dobite odgovore na vaša vprašanja.

lp

Tatjana

New Report

Close