Najdi forum

abstinenčna kriza?

pozdravljeni ali je možno, da pride pri bulimiji do abstinenčne krize….pri meni se dogaja, da ko se odlčim da bom prekinila z bruhanjem, se mi pojavijo različne čudne stvari …od blodenj, do paničnih motenj, hiperventilacije….

Smem vprašati kakšnih blodenj? Kaj točno se dogaja takrat? Bi rekla, da grej prej za paniko pred tem, da b se zredila-imam prav? V bistvu, ko se odločiš, da boš nehala in to najbrž takoj, se ustrašiš kaj bo to pomenilo zate-četudi podzavestno. Hiperventilacija se pojavi pri paničnih napadih, tesnobi, povečanem strahu-ko nepravilno dihaš in potem ti zmanjkuje kisika-dejansko to sama sprožiš z nepravilnim dihanjem in ni življenjsko nevarno je pa to tipičns posledica paničnega napada.
Ne gre za abstinenčno krizo, pač pa za strahove kaj bi prenhanje z bulimijo pomenilo zate. Torej kaj bi to pomenilo? Zanima me tudi, če si kje poiskala pomoč, da bi prenehala z bulimijo.
Strokovna pomoč je nujno potrebna v takšnih primerih, da te lahko vodijo in usmerjajo – vsekakor pa ne moreš opustiti tega čez noč.

lp

Tatjana

blah naveličala sem se vsega in iskanja pomoči in tega prebijanja iz dneva v dan, vse skupaj mi je že preraslo čez glavo, zbujam se ob treh zjutraj in ni mi jasno zakaj živim, tako čudno je vse skupaj, pa saj niti ni pomembno…zjutraj se tako težko skupaj “sestavim”, potem se sekiram kaj počnem sama s seboj, vsaka malenkost me moti,…moti me kaj sem si naredila z zdravjem, da ne znam normalno jesti, da sem kot majcen otročiček ki ne zna poskrbeti zase, res tako čdno mi je vse skupaj, kar naprej sem v svoji sobi, moti me svetloba že….nimam motviacije za nič vasm povem, hočem normalno jesti pa me vse boli, pa si rečem, kaj bom trpela, pa grem se nažret in kozlat, potem pa se mi pojavijo misli kaj počenm s seboj uničjuem si zdravje… pa ne morem več teh misli nadzorovati, brskati po forumih, se spodbujati, iskati pomoč, jokati, se sekirati z malenkostmi, poslušati kar naprej eno in isto, živeti kar naprej eno in isto, čist sem preokupirana s teh faking sranjem!!

nova
Uredništvo priporoča

ja, ravno zato je čas, da se odločiš – korak naprej in poiščeš pomoč ali ostaneš s tems ranjem, odločitev je čisto tvoja, težko pa je, verjamem

New Report

Close