Najdi forum

Za go. Ano Ziherl

Spoštovani. Me veseli, da je Primož držal besedo in končno ustvaril tudi ta forum, saj je na tej strani, ter v Sloveniji več kot potreben. Glede na to, da je sedaj na tej spletni strani ta forum, menim, da lahko sedaj moje delo prepustim vam. Do sedaj sem dekletom, ki imajo težave s prehranjevanjem pomagal jaz in jim še vedno, kakor pač vem in znam.Posledično jih tako napotim v ustrezno organizacijo, ki se s tem ukvarja, tako da dekleta ki se še ne zdravijo dobijo strokovno pomoč. Resnično sem vesel, da ste privolili v opravljanje vašega dela tudi na tej spletni strani, saj je tukaj kar veliko deklet s temi težavami. Če želite me lahko kontaktirate po emailu, če vas še kaj zanima, sicer pa se vam zahvaljujem ker ste prebrali ta tekst.

S spoštovanjem Piccolo // Mario

Vesela sem, da si se po svojih močeh trudil pomagati tistim, ki “se mučijo” zaradi motenj hranjenja. Prav to, da si jih spodbujal, da poiščejo neko strokovno pomoč, je zelo pomemben korak k okrevanju, zato ti lahko le dam priznanje, da nisi le zamahnil z roko, v stilu “kaj pa komplicirajo pri hrani”, kot se žal neredko zgodi pri bližnjih, dokler ni že zelo hudo.
Upam, da boš svoj posluh za stiske drugih lahko še naprej koristno uporabljal.
S spoštovanjem,
Ana Ziherl

Spostovani,

izredno stvar se naredili, saj nas je prevec, ki imamo tezave taksnega tipa.
Ker zivim v Ljubljani drugo leto, ne vem, na koga se lahko obrnem po “pomoc”, ce zberem toliko casa, predvsem pa poguma, da se odpravim resevat iz oci v oci moj Problem….

Lep dan…
mom

New Report

Close