Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Motnje hranjenja VABILO K SODELOVANJU PRI NASTAJANJU NOVE FOTO-KNJIGE

VABILO K SODELOVANJU PRI NASTAJANJU NOVE FOTO-KNJIGE

Zdravo,
dobili smo zanimivo vabilo, ki ga posredujem, če bi bili zraven, ko bo nastajala nova knjiga o motnjah hranjenja – skozi oči mlade talentirane fotografinje Ane Ize Sajko:
“VABILO NA FOTOGRAFSKI PROJEKT
Vabim vas k sodelovanju pri oblikovanju fotografske knjige, ki je tudi moja diplomska naloga.
Sem študentka fotografije, ki socialne probleme predstavlja skozi fotografijo in s tem poskuša ozavestiti čim več ljudi.
Tokrat sem se odločila za projekt z naslovom »TELESNO GORIVO«, ki govori o motnjah hranjenja. Namen projekta je prikazati motnjo hranjenja kot čustveno stisko in kot boj v človeku samem. Gre za serijo fotografij v fotografski knjigi in kratko zgodbo vsakega posameznika. Fotografiji bosta dve na posameznika, ena studijska portretna in druga kreativna (ta bi prikazala čustveno stisko in je ilustracija podane zgodbe).
S projektom ne bi ljudi samo osveščala in prikazala realnost motenj hranjenja, ampak bi jih popeljala na čustveno stran motnje hranjenja oz. sam boj, ki ga oseba doživlja. Z vašim sodelovanjem, ste lahko navdih in okno, ki prikazuje realno sliko nečesa, kar večina ljudi ne razume.
Vsi posamezniki na fotografijah bodo anonimni samo imensko, obraz pa bo viden.
Če ste pripravljeni na fotografiranje in deljenje kratke zgodbe z menoj, se mi oglasite na: [email protected]

Pošiljam vam lepe pozdrave in se vam zahvaljujem za pozornost,

Ana Iza Sajko”

New Report

Close