Najdi forum

kakšna sotrpinka?

Je tukaj kakšna sotrpinka, ki trpi za bulimijo ali kompulzivnim prenajedanjem, za dopisovanje ? ali celo druženje, sprehod po gozdu, ali na kak hrib, če ste iz okolice, jaz sem s Severne primorske …
Stara sem 21 in za motnjami hranjenja trpim že 10 let, bulimija-anoreksija-kompulzivno prenajedanje-bulimija, tako je šlo po vrsti. Nimam nobenega, ki bi me resnično, popolnoma razumel, edina prijateljica, ki ve za to pravi ”jej večkrat na dan po malo, tako sigurno ne boš bruhala”. vem, da nekdo, ki ni nikoli doživel ne bo nikoli razumel. rada bi samo osebo za pogovor, ki popolnoma razume, ki se sama bori z istimi demoni.

Oj,
Jaz sicer nikoli nisem imela bulimije se pa zavedam, da imam MH. Obsedena sem s tehtnico, kalorijami in intenzivno vadbo. Moj ITM je sicer ok, a vseeno ze od ranega jutra mi ne gre drugo po glavi kot samo kalorije, ter obcutek krivde, kaj vse sem pojedla in koliko se bom morala “kaznovati” s treningom zaradi tega.


Keti11, od kod s Severne Primorske pa si? Jaz sem tam vsake toliko časa, sicer sem pa večinoma v Lj. Razumem te in vem, kako pomembno je, da v tem ne ostaneš sam, amapk da lahko nekomu zaupaš in se ob tem čutiš razumljenega … Pred nekaj leti sem se soočala s podobnimi težavami in mi je pomagalo ravno to – pogovor s tistimi, ki so doživeli/doživljajo podobno zgodbo, sicer bi verjetno še vedno tavala v začaranem krogu oz. bi se težave stopnjevale.

New Report

Close