Najdi forum

zamujanje menstruacije

Pozdravljeni,

Meni se je na začetku meseca natančneje 3.8. in 4.8 zgodil spolni odnos. Bil je brez kake zaščite, torej jaz sem bila še brez tabletk fant pa ni imel kondoma. Odnos ni trajal dolgo in do ničesar ni prišlo pri njem ker sem prej odnehala zaradi pameti saj nočem zanositi. Ni bilo niti predizliva. Od takrat sem vsak dan v strahu da nisem noseča zaradi podzavesti, ker ni bilo zaščite. Takoj sem odšla k ginekologinji dobila tabletke in po njenih besedah ni možnosti, da bi kaj bilo v meni. Cikle imam dolge 36 dni. Včeraj zjutraj ko je bil 36. dan sem naredila test clearblue digitalni ( z jutranjim urinim) pokazal je minus. Zanima me kdaj naj test ponovim in ali je možno, da menstruacijo celo izgubim zaradi takega stresa in strahu pred zanositvijo cel mesec. pojavlja se izcedek prozoren in včeraj je bil bel..Ali to kaj pove? Ostalih znakov nosečnosti kot so boleče dojke in podobno nimam nič. Zanima me tudi ali je sedaj po skoraj enem mesecu dovolj morebitnega hormona, da bi ga test zaznal? Za pospešitev sicer pijem peteršiljev čaj. Upam da so moje skrbi res odveč in hvala že vnaprej za odgovor.

Zdravo,

tvoje vprašanje sicer ne sodi v ta forum, vendar sem se odločila, da ti vseeno napišem par vrstic. Naredila si vse kar si lahko. Pametno je bilo, da si šla takoj do ginekologinje in vzela tabletke, ki ti jih je predpisala. Predvidevam, da si se z njo izčrpno pogovorila o tem kar se je dogajalo. Če ti je ginekologinja rekla, da si lahko brez skrbi, potem verjetno si res lahko. Pravim verjetno, ker si še vedno v stresu in boš najrbž vse do dneva, ko boš dobila menstruacijo. Stres lahko za kakšen teden le to tudi prestavi. Predlagam ti, da si skušaš v mislih ponavljati pogovor z ginekologinjo in na to kar ti je rekla ona. In si to ponavljaj kot pokvarjeno ploščo – če ti bo kaj pomagalo. Bi rekla, da so testi po tem času kar v redu, sklepam, da če je bil negativen mu lahko verjameš in nisi noseča.
Naslednjič pa ne pozabi na zaščito, če nočeš tega doživljati kar naprej.

LP,

Tatjana

New Report

Close