Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Hemeroidi

Hemeroidi

Pozdravljeni,

imam težave s krčnimi žilami in hemeroidi. Prav hemeroidi so zdaj posebno nadležni in iz njih tudi krvavim zadnje 3 tedne.

Stara sem nekaj čez 40 let in imam dve normlani nosečnosti za sabo, če izvzamem hemeroide in krčne žile 🙂 Na operacijo za krčne žile zdaj čakam. Za hemeroide pa zaenkrat razen krem ne uporabljam. Je res, da imam sedeče delo in verjetno je gibanja premalo. Pri višini 172 cm sem težka 65kg.

Ali obstaja tako na hitro proti krvavenju hemeroidov kakšna homeopatska pomoč?

Hvala za vsako informacijo 🙂

Pozdravljeni,
hitre in preproste, vedno delujoče homeopatske rešitve tega problema ne poznam. V akutnih primerih izbiramo med mnogoterimi zdravili, znanimi, da zaustavijo krvavitve.
Zagotovo pa bi priporočil homeopatsko zdravljenje osnovne motnje, hemeroidov. Ker ste relativno mladi in zdravi, je možnost, da se s homeopatijo okrepi stene žil, precej velika. Potem tudi bolečin in krvavitev ne bo več, ali pa jih bo vsaj bistveno manj. Za tovrstno konstitucijsko zdravljenje pa le obiščite zdravnika homeopata.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni,

enkrat sem že spraševala glede hemeroidov. Zdaj so mi čez noč udarili ven zunanji hemeroidi, ki hudoooo bolijo. Malo tudi krvavim. Uporabljam faktu kremo. Ali mi lahko za bolečine in hitro omilitev težav predlagate še kaj?

Vem, da niso nevarni, vendar boleči so zelo 🙁

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,
kadar v homeopatiji iščemo pravo zdravilo, potrebujemo zelo natančen opis lokalne simptomatike z modalitetami, etiologijo, konkomitantami, ekstenzijo, kvaliteto in kar je še elementov t.i. popolnega lokalnega simptoma. Poleg tega želimo izvedeti še splošno sliko, mentalno – emocionalne posebnosti in ostale zanimive, nenavadne in pomembne lokalne simptome na drugih lokacijah na telesu.
Kako naj bi to izgledalo sem malo podrobneje napisal na moji spletni strani, kliknite tule
Sicer pa je po navadi za izbiro pravega zdravilo pri hemoroidih potreben pregled v živo, z elektronsko komunikacijo se veliko pomembnih podatkov izgubi.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close