Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Re:Fibromialgija posledica cepiva HPV

Re:Fibromialgija posledica cepiva HPV

Pozdravljeni naša zgodba je :http://med.over.net/forum5/read.php?105,8247204 ALI :Fm stranski učinki cepljenja hpv.
Uglavnem 12 letna hči ima Fibromialgijo po cepljenju HPV: Kot posledico cepiva ,ter jemanja protibolečinskih tablet(brez katerih ne more hodit vsaj v šolo) pa še poškodovane ledvice ,jetra in črevesja,ter prerazraslo kandido.Sedaj ima strogo dieto zaradi kandide ,dajem ji probiotike ,pa tablete Dida (kot naravni antibiotik),ter magnezij.Sedaj smo začeli še z Neuronalom.Bili smo dvakrat na bioresonanci ,a bolečine so še vedno brez tablet nevzdržne.Včeraj si je še zvila gleženj.Spašujem ,če bi ji pomagale homeopatske tablete.
lp,Suzana.

Pozdravljeni,
razumem vašo žalost, bes in nemoč. Dejansko ima sistem velik problem s prepoznavanjem poznih zapletov cepljenj, si pred tem zatiska oči in le-te pripisuje bolj ali manj bizarnim vzrokom, kar ima za posledico tudi predobre statistike, kar se tiče zapletov po cepljenjih.
Na roko gre sistemu tudi sama paradigma, ki želi na vsak način poiskati vzročno posledičen mehanizem
med nastalo motnjo in dejanjem cepljenja. Homeopati trdimo, da enostavno čisto premalo vemo o bolj finih fizioloških mehanizmih, da bi lahko stvari kompetentno razlagali in enostavno opazujemo, kaj se dogaja. Če je nekdo v polnem zdravju, po cepljenju pa se pojavi cel kup težav, se nad tem velja zamisliti. Zdrava kmečka pamet, kje se je izgubila v znanosti…
Kakorkoli, zares vam toplo priporočam homeopatijo. Verjamem, da obstaja velika verjetnost, da to zoprno bolezen vaše deklice popolnoma odpravi. Res pa poiščite dobrega zdravnika homeopata. Kar pogumno!

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Tudi jaz jo imam od 13 tega leta, le ta sem diagnozo dobila komaj danes, pri 24 letih. Če je od cepljenje ne vem, dejstvo je da sem bila pri 12 ceplena proti steklini (zaradi ugriza).
Ampak se navadiš s tem živeti. Imam kup težav (mehur,črevesje)itd. kronična bolečina.

Lp, vse dobro

Pozdravljeni
in hvala za vaše pričevanje, gotovo bo koga opogumilo, koga drugega pa razjezilo, da bo poskusil poiskati zdravje še kje drugje kot pri »edini pravi« medicini. Nemir pri iskanju (do)končnih odgovorov je mene in tebe, bralec, pripeljal na te strani…

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Draga Hea mi lahko poveš kako si pomagaš in ali si sploh kdaj bolje ???Naša T. namreč v 1o mesecih odkar je zbolela ni imela še dneva brez bolečin ne pomagajo ne protibolečinske tablete ne razgibavanje,..Še najboljša je bila sedaj ko je bilo lepo vreme.Hodimo na bioresonanco in iščemo homeopata ,ki bi nam dal kaj proti bolečinam.Se mi lahko javiš na mail:[email protected]

Ja, pot do homeopata je včasih dolga…

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni,poskusno smo 4 mesece uporabljali Arnica heel iz Italije eno na dan in sicer za zdravljenje bolečin pri Fibromijalgiji pri naši 14 letnici .Vidim izboljšanje.Sedaj sem pri nas v lekarni dobila pa priporočilo ,da bo bolje z Arnica montana C30.Po enem tednu uporabe ima močne bolečine v zgornjih mišicah nad koleni-je to reakcija? .In še to kaj je prav ,da uporabljam Konjski balzam za masaže ,ki ji edino pomaga ohladit razbolele sklepe in mišice vendar vsebuje mento?

Pozdravljeni,
zavoljo dolgoročnega zdravja vašega otroka, ki ima hudo kronično in po konvencionalnih merilih neozdravljivo bolezen, vam nežno polagam na srce, da ne poslušate lekarniških mazačev in ostalih brihtnih glav, ampak kompleksnost zdravljenja take motnje zaupate izkušenemu zdravniku homeopatu.
Še sam ne vem, ali bi si upal sprejeti na zdravljenje takšnega pacienta, pa kar nekaj vem o homeopatiji in o boleznih. Vsakemu “terapevtu” v lekarni ali kje drugje, ki ne trepeta in šklepeta pred resnostjo stanja in stresa iz rokava enostavne rešitve, povejte, da se mora vsak dan pred nastopom službe resno izprašati, do kam segajo njegove kompetence, ker se tudi z napačno prakticirano homeopatijo lahko dela dolgoročna škoda zdravju. Predvsem pa imejte vi pamet.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljen ,Klemenc .Zavedam se ,da je preiskušanje lahko nevarno,a kot ste sam napisal “pot do Homeopata ,je včasih dolga “.Če pa je še nedostopen (zaradi brezposelnosti),pomagaš kot pač moreš.Na srečo seje njeno stanje že precej izboljšalo,ni pa idealno-normalno.Hotela sem samo nasvet glede,Konjskega balzama ,da bi ne slučajno izničevali delovanje Homeopatskih zdravil.Hvala

Pozdravljeni,
da odgovorim še na vprašanje o konjskem balzamu – praktično vse hladilne kreme vsebujejo bodisi kafro bodisi mentol, in oba sta lahko zaradi intenzivnega vonja lahko splošni antidot. Lokalna aplikacija sama pa nima antidotalnih učinkov. Bolj bi priporočil hladne obkladke.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni!

Bi komentiral le zadnji post Jošta Klemenca. Zanima me od kod ideja, da mentol in kafra ne delujeta protibolecinsko oz.zakaj ne bi bila dobra kot obkladka..o kaksem vonju je govora? Upam, da ne pravite, da ima mentol hladilen ucinek zaradi vonja. Najprej naj povem, da mentol in kafra drazita receptorje za hladno in povzrocata obutek hlajenja. Kako mocan je ta ucinek, predlagam da poizkusite sami, g.Jošt Klemenc. Stresite cajno zlicko mentola v vroco kopel in povejte, kako je bilo. Morda vas bo izkusnja izobrazila.

Skoda, da se vse vec ljudi obraca h t.i homeopatom, ki jim pogosto manjka nekaj vec strokovnega znanja.

Lep pozdrav.

Nekoga nekaj jezi 🙂
Tudi to je človeško in če vam je po taki objavi lažje pri duši, se vesel, da vam lahko tudi na tak način pomagam.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni.

Tudi jaz sem mnenja,da je deklica zbolela za fibromialgijo zaradi cepljenja proti HPV.
Ker sem tudi jaz zbolela za fibromialgijo,pa nisem bila cepljena,sem pomislila na okužbo z EBV,CMV in HPV virusom.Verjetno ,ko se okužimo z virusom HPV, in ko prodre v krvni obtok , zbolimo za fibromialgijo.
Virus verjetno prodre v vsako celico celega telesa.V možganih okvari centralni živčni sistem,zmanjša se hormon
serotonin in drugi hormoni,čutimo bolečine v vezivnem tkivu in mišicah.
Nekje sem prebrala,da pravijo temu virusu tudi HORMONSKI VIRUS.In ko pomislimo na razne hormonske žleze,
ki ustvarjajo hormone,kot so ščitnica,priželjc,nadledvične žleze,vranica,jajčniki,pri moških prostata, ind., virus uniči te žleze in začnejo nastajat razne bolezni , tumorji in težave.Virus HPV verjetno tudi uničuje vse celice
imunskega sistema,ki posledično ni več zmožen nadzirat bakterije in glivice,ki se prekomerno razrastejo
in prav tako povzročijo težave in bolezni v telesu.
Ker uradna medicina ne razkrije pravega vzroka za nastanek fibromialgije,sem vedno bolj prepričana,da je
vzrok še kakšna okužba,ki pride v telo z dotikom,kapljično ali kako drugače.Bomo videli,spremlajmo
raziskave glede bolezni fibromialgije.
Lep pozdrav.

Spoštovani (so)trpini s fibromialgijo! Najprej moram priznati, da sam nimam tako hudih problemov s FM kot jih tukaj berem, a so bili dovolj hudi od septembra 2011 do maja 2012, da si jih bom zapomnil za celo življenje – nespečnost, brezzvezne neprijetne prekinjene sanje, bolečine po celem telesu, predvsem v vratu in ramah, pa dekoncentracija – velikokrat nisem več znal nadaljevati stavka, sodelavca s katerim delam 15 let nisem znal poklicati po imenu … Ko sem po pregledih pri uradni medicini uvidel da ne peljejo k čemu smiselnemu, niti niso me poslušali, niti bili sistematični ali ciljno usmerjeni,sem sam (tudi brez homeopatov) pričel analizirat zadevo in začel s strogo dieto – brez sladkorja, mleka, kofeina, rdečega mesa, čokolade, krompirja, paprike in vsega ostalega kar piše na strani društva za FM. Sicer sem šele v decembru 2013 prvič slišal za FM! Vsekakor gre za napad na naš živčni sistem, sam sumim, da so to lahko manganske zalivke v zobeh (ob večletnemu napadu mleka, ki očtino ni zame – tu mislim vse od mleka, jogurta, sira, itn). Seveda dokazov nimam in tudi nima smisla, da jaz to iščem. Tudi ni bolezen izbruhnila čez noč ali s stresom (kot dokaj poudarja uradna medicina) ampak zdaj vidim, da je to pri meni nastajalo postopoma od nekje 2002. Zdaj se počutim dobro – menim, da zahvaljujoč držanju stroge diete, uživanju vode, gibanju, optimizmu in temu, da imam le še dve manjši manganski zalivki.
Če zaradi ujetosti v civilizacijo po “nerodnosti” zaužijem snovi/jedi, ki so prepovedane pri FM, četudi le v sledeh, imam zelo hitro (lahko rečemo takoj) suha usta, probleme s suhimi oči, večkrat tudi drisko, napenjanje (naslednji dan me bolijo roke). A glej ga zlomka – ugotovil sem, da če se preznojim in popijem 0,2 dcl vodke(mora biti iz žita!) in zraven 6 dcl vode, da je to dokaj dobro zdravilo – spim dobro, mislim dobro, sline imam dovolj, oči so ok. Ne morem reči, da bo to pri komu delovalo, tudi bi bil skrajno previden, kajti 40% alkohol zagotovo tudi vzdraži živčevje , poskusite najprej le minimalno, magari z nekaj kaplicami.
Lep pozdrav. Navijam za vse vas, da se izvlečete iz bolečin in slabega stanja!

Pozdravljeni, mene pa zanima od kje zaključek, da gre za posledico cepiva HPV? Imam sicer poodobno diagnozo, vendar nikoli cepljena proti HPV. Pravzaprav nisem cepljena proti ničemer.

Pozdravljeni,
na povezavo včasih posumimo, ko dogodke pred nastopom fibromialgije objektivno umestimo na časovno premico in razmišljamo, kaj je iztirilo imunski sistem, da kaže disfunkcionalno delovanje.
Po mojem mnenju fibromialgija v večini primerov sicer ne nastopa kot posledica cepljenja.
Po istem mnenju pa fibromialgija lahko vznikne tudi kot posledica cepljenja.
Bi bilo pa zelo dobro raziskati bolj strokovno zgornje trditve. Dokler pa ima v znanosti mesto religiozni moment, da nekdo ne verjame, da so ti dogodki lahko vzročno posledični, ker to menda ne more biti, potem bo vedno prostor za ta in ona mnenja in prepričanja.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdraljeni,če ste prebrali vse moje objave sem pisala ,da je punca bila pred cepljenjem popolnoma zdrava uspešna športnica (ne profesionalna pač pa iz užitka).Po petih tednih po drugi dozi je očitno prišlo do udora ali Virusa Hpv ali aluminija, ki je v cepivu do možganov, kjer je prišlo do okvare centralnega živčnega sistema .To je itak teško dokazat ,če tega nočejo priznat.So ji pa napisali ,da nesme dobiti še tretje doze.
Se ji je pa stanje še kar stabiliziralo oz. se je naučila živet z bolečinami.Zjutraj popije homeopatske tabletke,vitamine ,ki so ji popravile spomin vendar se ne sme preobremnjevat.Ko so šl ina športni dan v živalski vrt in še drsat do 14 ure popoldne je popila zdraven še tri porotibolečinske tablete ,a je vseeno obležala za pet dni.Vsaka obremenite jo poleže,a je še vedno otrok, čeprav 15 letna se noče ispostavljat pred vrstniki in biti posebna,čepra se zaveda posledic.
LP.

Točno! In ker te mehanizme ne razumejo dobro niti homeopati, je seveda povsem možno, da je lahko kakšen primer fibromialgije tudi posledica homeopatije. In še česa hujšega tudi. Torej to lahko beremo tudi kot:

Bodzolca, v nekem drugem postu prepričano ugotavljate, da homeopatija enostavno ne deluje. Ostanite koherentni v tezi in je zato ne obdolžujte, da dela škodo. Nepošteno, nedelujoče posege obtoževati škodljivega učinkovanja.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Seveda in še vedno sem tega prepričanja: homeopatija ne deluje in ena od redkih njenih dobrih lastnosti je, da nima neposrednih slabih posledic. Ima pa slabe posredne in eno od teh je, da se mora zagovornik nujno odpovedati vlogi znanstvenih dokazov.

S svojim zapisom sem nekako nakazal, da je nekoherentna teza pravzaprav vaša. Če ste imeli občutek, da sem zamenjal tezo zaradi svojega “Točno!”, je bil to le retorični prijem, saj sem tako lahko sledil vaši tezi zavoljo nadaljnje razprave. Seveda je bil retoričen prijem zelo očiten, vendar je bila vaša želja, da v moji poziciji najdete nedoslednosti, tako velika, da očitnega niste videli.

Zdaj ko sva to razčistila, ste na vrsti vi, da svojo tezo napravite koherentno. Jaz vem, da homeopatija nima stranskih posledic, vendar me močno zanima, kako to veste vi.

New Report

Close