Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Krčne žile

Krčne žile

Pozdravljeni,

prosila bi za mnenje glede zdravljenja krčnih žil s homeopatskimi zdravili.

Stara sem malo čez 40 let in imam za seboj 2 nosečnosti, kateri sta minili brez ostalih težav. Ostale so mi velike krčne žile. Zelo rada bi jih – ne le zaradi lepote, ampak zaradi občutja teže – pozdravila, če se le da s pomočjo homeopatije.

Prav tako bi prosila za mnenje glede hemeroidov, ki občasno krvavijo. Bila sem na rektoskopiji in zdravnica mi je rekla, da so pač prisotni hemeroidi in da zdravljenja zaenkrat ni, možno je le omiliti težave in to je to.

Prosila bi za komentar oz. nasvet glede obeh zdravljenj, ki sta verjetno tesno povezana.

Hvala že vnaprej.

Spoštovani,
Pojav krčnih žil in hemeroidov v ali po nosečnosti je pogost, bolj pogosto se pojavi pri ženskah z dedno predispozicijo (varice in hemeroidi v družini) oz. slabšim vezivnim tkivom na splošno. S homeopatijo se da vezivo okrepiti in tako zelo izboljšati stanje, čisto pozdraviti pa najbrž ne več. Še vedno pa bi se sam na vašem mestu odločil za zdravljenje pri dobrem homeopatu. Lahko zelo veliko pridobite.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Najprej hvala za odgovor.

Malo vzpodbude ste mi dali.

Napisali ste pri dobrem homeopatu. Sem doma s Koroške in mogoče poznate katerega v naši bližini. Lahko mi pošljete ime tudi na mail [email protected]

Prosila bi za kakšno smernico. Sicer vem, da bi lahko prišla tudi do vas, pa bi mi bilo vseeno bolj na roko, če bi bil kje na Koroškem kateri. Imam še dva malčka in ….

In še nekaj bi vprašala glede pitja kave pri zdravljenju s homeopatskimi zdravili: ali se lahko pije brezkofeinska kava?

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,
V Slovenskem homeopatskem društvu se zbiramo homeopati in imamo skupna izobraževanja, delovne krožke, delimo izkušnje, znanje in skupaj obravnavamo težje primere. Na ta način se tudi spoznavamo in za te ljudi sam lahko garantiram, da dobro in pravilno delajo. Ostalih ne poznam in jih ne morem ne priporočiti, ne odsvetovati. Z vašega konca na naša srečanja hodi ena zdravnica, ki pa aktivno ne prakticira homeopatije, tako da vam iz vaše regije ne morem priporočiti nobenega homeopata. Prav tako nimamo »pokrite« Štajerske. Morda je kakšen dober homeopat kje blizu meje v Avstriji, povprašajte malo.
Brezkofeinska kava se načeloma lahko pije.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close