Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Knjige, izobraževanje

Knjige, izobraževanje

Pozdravljeni, homeopatijo nekaj malega poznam, sam sem se zdravil s homeopatijo in pa dal sem skozi šolo za laike od dr. Klemenca.
Rad bi poglobil znanje za samozdravljenje in me zanima, katere knjige in tečaje/izobraževanja bi priporočili? Najbolj mi “dela” težave izbira pravega zdravila. 🙂 Hvala in lep pozdrav, Marjan.

Pozdravljeni g. Marjan.
Vaše vprašanje je zanimivo: ” ….rad bi poglobil znanje za samozdravljenje in me zanima, katere knjige in tečaje/izobraževanja bi priporočili? Najbolj mi “dela” težave izbira pravega zdravila. :)”

Hmm, kako naj vam odgovorim?
Iskreno:)
Vaše vprašanje je ključno vprašanje v homeopatiji: ” Katero zdravilo bo pravo za tega človeka?” se sprašujem tudi sama pri svojem delu.
Osnovni zakon homeopatije je: ” Podobno se zdravi s podobnim.”
Za začetek vam svetujem, da preberete knjigo Osnove homeopatije/Miloš Žužek, 2007

Vse dobro in lep pozdrav,

Vesna Gorjanc, dr.med.
http://www.homeopatija-vesna.si

Ali se vprašanja pravilno obravnavajo? Zakaj misliš, da je tako? Še posebej, če javna medicina še zdaleč ni popolna, bi ljudem, ki si ne morejo privoščiti zdravljenja, zagotovila več možnosti, da bi prejeli pomoč pri dodelitvi zdravstvene nege nursing assignment help, tudi v okviru programov vodene oskrbe. Posamezniki, ki se želijo udeležiti nekaterih najboljših klinik v državi, bodo plačali premijo nad običajno ceno za enakovredne storitve, ki jih nudijo druge klinike.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
jamesbarrow, 30.11.2021 ob 23:33

Ali se vprašanja pravilno obravnavajo? Zakaj misliš, da je tako? Še posebej, če javna medicina še zdaleč ni popolna, bi ljudem, ki si ne morejo privoščiti zdravljenja, zagotovila več možnosti, da bi prejeli pomoč pri dodelitvi zdravstvene nege nursing assignment help, tudi v okviru programov vodene oskrbe. Posamezniki, ki se želijo udeležiti nekaterih najboljših klinik v državi, bodo plačali premijo nad običajno ceno za enakovredne storitve, ki jih nudijo druge klinike.

Jaz živim v Erazmus Študentskem domu in že sam pogovor je izobraževanje. Vsak dan se naučiš kaj novega o tem kako poteka živlenje drugih.

I was interested in homeopathy! But I do not really recommend using it as it can harm your health. As a writer, it is important for me to be in good health. I sometimes allow myself to play games and postpone writing an essay for later. And now that https://editius.com/research-paper-editing-services/ exists, it helps me to write an essay quickly and efficiently. And I can write calmly written works.

In other cases, students tend to give up writing or do it shoddily, especially when the essay topics have been chosen for them by the tutor. It therefore calls for https://www.thepinnaclelist.com/articles/tips-for-efficient-online-education/ the student in question to ask for clarifications on the topic given, to ensure that they stay right on course of the essay.

Zanimala me homeopatija! Ali ne preporučujem da ga koristite jer može promocija zdravja na delovnem mestu. Kao piscu, važno mi je da budem dobrog zdravlja.promocija zdravja na delovnem mestuhttps://atelierrebul.si/

I know how difficult it is to write an essay. I understand firsthand that the technique by apple store

is very important for this. Well, the choice is yours guys!

We learn every day something new, we have alot of information on the internet in this age!odkup kablov

Odgovor na objavo uporabnika
MarjanKn, 01.03.2019 ob 09:44

Pozdravljeni, homeopatijo nekaj malega poznam, sam sem se zdravil s homeopatijo in pa dal sem skozi šolo za laike od dr. Klemenca.
Rad bi poglobil znanje za samozdravljenje in me zanima, katere knjige in tečaje/izobraževanja bi priporočili? Najbolj mi “dela” težave izbira pravega zdravila. 🙂 Hvala in lep pozdrav, Marjan.

Knjige:

1. “Homeopathic Medicine at Home” avtorja Maesimund B. Panos in Jane Heimlich- Ta knjiga je odlična za začetnike, saj vam bo ponudila osnovno razumevanje homeopatije in vam pomagala izbrati pravilno zdravilo za različne pogoste težave.

2. “The Complete Homeopathy Handbook” avtorice Miranda Castro – Ta knjiga ponuja obsežen vodnik za samozdravljenje z uporabo homeopatije. Vsebuje praktične nasvete, primere in opise zdravil za različne stanja.

3. “Desktop Guide to Keynotes and Confirmatory Symptoms” avtorja Roger Morrison in Nancy Herrick – Ta knjiga se osredotoča na ključne simptome za izbiro pravilnega homeopatskega zdravila. Je bolj tehnična, vendar je izjemno koristna za tiste, ki želijo bolje razumeti razmerje med simptomi in zdravili.

Izobraževanja/tečaji:

1. The School of Homeopathy (Šola homeopatije) – Ta šola ponuja različne tečaje in programe, ki pokrivajo vse od osnov https://atelierrebul.si/shop/category/nega-telesa-krema-za-roke-45 homeopatije do naprednih konceptov. Imajo tudi spletno platformo, kjer se lahko udeležite spletnih tečajev.

2. Nacionalni center za homeopatijo (National Center for Homeopathy) – Ponuja različne izobraževalne vire, vključno s spletnimi seminarji, konferencami in delavnicami, ki vam bodo pomagali razumeti homeopatijo na globlji ravni.

3. Izobraževalni programi pri priznanih homeopatih – Iskanje priznanih homeopatov, ki ponujajo izobraževalne https://zumbaliciouscrew.com/vodene-vadbe/ programe in delavnice, je še ena možnost. Preverite njihove spletne strani ali se obrnite neposredno nanje, da izveste več o njihovih izobraževalnih ponudbah.

4. Spletni tečaji in seminarji – Obstaja tudi veliko spletnih virov, kjer lahko najdete tečaje in seminarje o homeopatiji. Na platformah, kot sta Udemy in Coursera, lahko poiščete tečaje za začetnike in tiste, ki si želijo poglobiti svoje znanje.

Pri izbiri izobraževalnega vira se prepričajte, da gre za zaupanja vreden vir in da ustreza vašim potrebam in stopnji znanja. Pomembno je, da se pri samozdravljenju vedno držite svojih sposobnosti in razumevanja ter se v primeru resnejših težav vedno posvetujete s strokovnjakom, kot je zdravnik ali certificiran homeopat.

New Report

Close