Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Nespečnost

Nespečnost

Pozdravljeni, imam težave s tem, da težko zaspim. Po glavi se mi vrti vse mogoče in tudi nemogoče. 🙁
Preprosto ne morem umiriti misli na to, kaj bi še morala narediti in kaj me jutri čaka. Vem, da to ni dobro, vendar si ne znam pomagati za zdaj.

A obstaja kako homeopatsko zdravilo za to, da bi se vsaj malo naspala, ker uspaval ne želim jemati? Stara sem 43 let.

Najlepša hvala.

Pozdravljeni.

Hvala za vaše vprašanje.
Star slovenski pregovor pravi: ” Spanc je več kot žganc.”

Tudi sodobne raziskave v medicini to potrjujejo.
Strinjam se z vami, da uspavala niso dobra rešitev. Z uspavali se blokira naraven ritem spanja v katerem človek tudi sanja- to je t.i. REM faza spanja. Po naključju sem danes videla revijo Zarja, 4.7.2017, št.27, str. 20 je članek z naslovom: ” Ko nehaš sanjati, umreš.”
Za zdravnika homeopata je rubrika “spanje” temeljni kazalnik zdravja. V rubriki nespečnost je v homeopatskem Repertoriju več kot 300 zdravil, zato vam preko foruma žal ne morem svetovati, katero zdravilo bi vam osebno lahko pomagalo.
Za izbiro pravega zdravila bo potreben natančen pregled in anamneza pri zdravniku homeopatu.
Pri izbiri homeopata pa vam svetujem, da preverite, da je res zdravnik in ima diplomo medicinske fakultete.

Srečno, lep pozdrav in lahko noč,

Vesna Gorjanc, dr.med.
http://www.homeopatija-vesna.si

New Report

Close