Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Hemeroidi

Hemeroidi

Pozdravljeni,

prosim za nasvet.

Pred tremi dnevi sem bila na posegu za hemoroide – izstrelek gumice. Dobila sem antibiotik. Danes sem zadnjega pojedla.
Sem pa začela krvaveti včeraj zvečer. Verjetno se je tisti mehurček razpočil, nisem pa sigurna…. Večkrat grem na blato kot ponavadi. Imam občutek tiščanja na blato in se verjetno tudi več napenjam kot sicer.
Ali bi bila arnica prava pomoč? Rada bi, da se zadeva čimprej umiri. Čakajo me še 4 posegi.

Hvaležna bi bila za kakšno mnenje 🙂

Arnika je opcija, samo bi prej priporočil staphisagrio, ki se pri kirurških ranah bolje obnese. C12 3x dnevno 3 dni.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Hvala za nasvet.

Če sem prav razumela, vzamem vsakič, ko grem na poseg (naslednjega bom imela čez 2 meseca) enako dozo staphisagrie?
Verjetno bom tudi vsakic dobila antibiotik. In zdaj me zanima, ali najprej pojem antibiotik in potem staphisagrio ALI lahko jem hkrati oboje?

Lep pozdrav 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,
ja, kar enako doziranje vsakič in lahko jemljete sočasno z antibiotikom.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni,

prijatelj 40 let je bil operiran. Izrezali so mu tvorbo, ki je rasla nekje na nadledvični žlezi. Operacija je mimo, boli ga precej… za hitrejše celjenje in okrevanje bi mu verjetno koristila staphisagria? kako dolgo naj jo jemlje?

Če imate še kakšen nasvet, bi bil več kot dobrodošel 🙂

Hvala in lep pozdrav.

Pozdravljeni,
pavšalno je lahko staphisagria, lahko tudi arnica, nizkih potenc med C6 in C12, 1x dnevno po en odmerek (5 kroglic) en teden.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close