Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Cmok v grlu

Cmok v grlu

Pozdravljeni,

V grlu se mi je pričela nabirati gosta sluz, ki je nikakor ne morem pogoltniti. Čutim kot cmok v grlu. Ta sluz mi gre celo do ušesa in mi ga zapre tako da mi potem šumi v ušesu.To se mi je sprva dogajalo samo v določenem času, ko so bile hormonske spremembe ene 2x na mesec, sedaj pa se mi to vleče že cel mesec.
Sumim da gre za hormonsko neravnovesje, saj se mi je to sprva dogajalo samo 5 dan menstruacije in ob ovulaciji potem pa že par dni pred menstruacijo. No sedaj pa že dva meseca vztraja, vmes malo pojenja potem pa spet. Delala sem test s kandido. Videla sem nitke in sluz ki se je vsedla na dno kozarca. Sem brez energije in kar naprej bi spala.Zdravnik ne ve več kaj bi bilo to. Pa se obračam na vas, morda bi mi vi lahko kaj svetovali. Dva meseca že v ušesih poslušam veter in zelo slabo slišim, v grlu pa cmok. Včasih tudi kašljam in izkašljujem sluz ,gosto kot beljak .
Najlepša hvala za odgovor.

Sara

Pozdravljeni,
za to reč se bržkone da najti homeopatsko rešitev, se je pa treba kar poglobiti in zato priporočam obisk zdravnika homeopata, po elektronski poti žal ne bo šlo.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close