Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija nespečnost

nespečnost

Pozdravljeni. Na vas se obračam za naslednjo težavo. Že dolgo časa trpim za hudo nespečnostjo. Zdravila sem se z antidepresivi, ki so vsaj leto dni pomagali oz.stvar omilili. Kmalu, pa se je nespečnost spet pojavila. Ker sem videla, da antidepresivi niso več toliko učinkoviti in ker si želim zanositi, sem jih postopoma opustila. Moja nespečnost je posledica mojih večno begajočih misli v glavi. Preprosto se ne znam umiriti in urediti misli, da bi lahko zaspala. Ko ugotovim, da se trudim zaspati že dve uri, nastopi še večja panika, saj vem, da tudi če zaspim bom spala premalo. Skrbi me kako bom nasledji dan funkcionirala, zaposlena sem kot učiteljica zato so skrbi še toliko večje. Sem tudi mama majhne deklice. Moj vsakdan je nenehno v skrbi kako bom funkcionirala, kaj bo z naslednjo nočjo, že čez dan se obremenjujem zakaj ne morem spati, zakaj sem tako občutljiva. Obiskala sem že homeopata v našem kraju, ki pa je tudi edini a žal mi je predpisal dva zdravila naenkrat in ni bilo uspešno. Žal sem toliko oddaljena od vseh homeopatov, da jih ne morem obiskati. Zelo bi bila vesela če mi lahko svetujete, da morda poskusim s kakšnim zdravilom.

Pozdravljeni,
nespečnost je izredno kompleksna motnja in zaradi tega dobrih homeopatskih pavšalnih rešitev ni, treba se je zelo poglobiti in še potem se zgodi, da v začetku nekaj časa iščemo pravo zdravilo. Velikokrat je treba tudi pošteno razmisliti o slogu življenja, kje je vsega preveč in spremeniti del rutine, da pridemo do končnega cilja. Žal vam res ne morem svetovati drugače, kot da poiščete zares kompetentnega homeopata in pri njem vztrajate.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close