Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija krči pri dojenčku

krči pri dojenčku

Pozdravljeni,

ko je bila naša dojenčica stara 3 tedne je imela močne krče, v lekarni so nam polek probiotikov svetovali Citrullus colocynthis C6 po potrebi max 3x na dan. Zadevo smo ji dajali in je bilo bolje. Vmes smo ugotovili, da jo muči tudi kislina in smo ji dajali Strychnos nux-vomica C6 po potrebi, običajno je bilo to po obroku in zadeve so se umirile. Zdaj pa spet kak teden ugotavljam, da jo nekaj muči. Ponoči se pogosto zbuja, premetava, jamra (na 2 uri, celo noč), včasih se doji a običajno se samo premetava, želi dudo in tolažbo-tapkanje po ritku, božanje. Tudi čez dan skoraj ne spi, želi biti cel čas na rokah, kakor hitro jo odložim joka. Tudi ko je zelo utrujena zaspi na rokah, a kakor hitro jo odložim se zbudi in s spanjem je konec. Jo pa cel čas “meče v lusft”, kot da jo črviči, celo strese in dvigne rokice, potem se nakremži, sunkovito obrača glavico sem ter tja, velikokrat se zbudi kriče. Na sumu imam glivice, z njimi smo že imeli težave v preteklosti (tudi pri prejšnjem otroku), jaz čutim neprijeten občutek v desni dojki zato mislim, da pije okuženo mleko in jo črviči, tudi kaka bolj zeleno. Obe jeva probijotike. V torek je spet cel dan kakor hitro je nisem nosila, jokala, bila sem že čisto obupana in sem ji spet dala Citrulis colocynthis C6 in otrok je zaspal in spal. Tudi ponoči sem ji dala, ko se je začela premetavat in sva obe spali naprej. Zadeva ji očitno pomaga, saj je pol veliko bolj umirjena, lahko jo položim in se za nekaj časa zamoti sama. Ne vem pa kako je z dolgoročnim jemanjem, kako dolgo in kako pogosto ji lahko dajem zdravilo. Stara je 4 mesece. Ne bi rada prenehala z dojenjem.

Z lepimi pozdravi,
zaskrbljena mama

Če ji dobro dene, lahko mirno nadaljujete in ji ob potrebi dajete to zdravilo. To potenco lahko uporabljate več tednov, nič ne bo narobe tja do 3 mesece uporabe.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close