Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Gliste ali podanjcice

Gliste ali podanjcice

Zdravo. mene pa zanima, ali homeopatija zdravi tudi gliste pri otrocih? Katero je zdravilo, kako se dozira?znaki: bele nitke v blatu do slabega cm, vrtanje po nosu, slab zadah, nemirno spanje s premetavanjem, močnejša navezanost na mamo. Bi lahko pred vermoxom se kaj od homeopatije lahko dala? Sem gledala v knjigi za dve remedije. Me lahko usmeritev? Hvala

Pozdravljeni,
gliste se da zdraviti s homeopatijo, kar težko pa je izbrati pravo zdravilo oz. ga takole pavšalno brez podrobnega pregleda svetovati, saj imamo v osnovi na razpolago veliko različnih zdravil, med katerimi izbiramo tisto pravo. Kadar je klinična slika takšna, da gliste povzročajo izrazit nemir, sitnobo, razdražljivost, vrtanje po nosu, hud srbež zadnjika, nespečnost in podobno, je smiselno poskusiti s homeopatskim zdravilon Cina maritima, večina homeopatov tudi priporoča precej visoke potence, tako da bi bila primerna potenca vsaj C30. Jemljite 5dni dni 2x dnevno 5 kuglic, nato nehajte, s pravilno izbranim zdravilom bi se morala simptomatika v tem času umiriti, če se ne, ni pravilno izbrano zdravilo. Če pa se simptomi umirijo, smo zdravilo prav izbrali in ponovimo postopek ob morebitni kasnejši povrnitvi težav.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close