Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija zdravljenje stresa z Aurum metallicum c200

zdravljenje stresa z Aurum metallicum c200

Pozdraljeni. Zaradi stresa sem pristal pri zdravniku. Nervoza, nemir, nemoč in slabe misli so in občasno slabo počutje so pripeljale do občasnega jemanja Helexa. Zaradi groznih stranskih učinkih ga jemljem minimalno( enega na tri dni) .zdaj jemljem tudi homeopatske zdravila ki mi jih je priporočila homeopatinja po najinem pogovoru. Zanima me če je kdo to jemal in po kolikšnem času so bili oz. So znaki delovanja.

Pozdravljeni,
v homeopatiji ne moremo splošno govoriti o izkušnjah s posameznimi homeopatskimi zdravili, ker enaka zdravila predpisujemo za zelo različna stanja oz. različne diagnoze konvencionalne medicine. Za isto diagnozo pa imamo na razpolago različna homeopatska zdravila, eno od njih je za posameznika primerno glede na specifično simptomatologijo, ki jo ta posameznik ima.
Aurum je mogočno zdravilo, ki vedno dobro popravi splošno stanje zdravja, kadar je pravilno izbran, učinek pa se kot pri vseh homeopatskih zdravilih pokaže počasi in nevsiljivo, tako da ga pacient velikokrat sploh ne pripiše zdravilu. V nekaj tednih bi se morali bolje počutiti.
Ob vsem skupaj pa bi rad dodal še en misel. Kadarkoli k meni pridejo ljudje, ki zbolijo zaradi stresa, jim ponavadi lahko pomagam, za dolgoročno ohranitev zdravja pa je treba tudi temeljito premisliti, kaj nam povzroča stres, kako se nanj odzivamo in ali bomo lahko v prihodnosti živeli naprej na tak način, kot smo živeli doslej. Če iskreno ugotovimo, da moramo v življenje vnesti določene spremembe, pa jih nočemo narediti, v tem primeru tudi najboljša homeopatija ne more pomagati na dolgi rok.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Res je. Služba in tempo nas bosta izčrpala. Potrebno bo narediti korak naprej, za boljši jutri za nas in ne za šefe. Več časa nameniti sebi in svojim najdražjim. In delati tisto kar nas veseli in osrečuje.

New Report

Close