Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Esencialna trombocitoza-pomoc!

Esencialna trombocitoza-pomoc!

Imam esencialno trombocitozo in bi zelela poiskati nekoga, ki ima tudi to bolezen. Prav tako me zanima alternativno zdravljenje, saj mi thromboreductin ne prime vec, kljub 5 kapsulam na dan je vrednost mojih trombocitov 1136. Preostane mi zdravljenje le z Interferonom alj Litalir, citostatikom. Zdravim se ze 8 let. Leto in pol sem se zdravila z Interferonom, zatem z Thromboreductinom. Prosim vse zdravilce in bolnike z enako diagnozo ter izkusnjami za pomoc!

Pozdravljeni,
tovrstne motnje še nisem zdravil. Morda se s homeopatijo da kaj narediti, nehvaležno pa je karkoli napovedovati. Slab prognostični dejavnik v vašem primeru je kar dolgo trajanje bolezenske motnje in zgodovina zdravljenja, ki je že za vami. Na vašem mestu pa bi sam zagotovo poskusil s homeopatijo.
Lepo in primerno je, da se pri takšnih bolj zoprnih zdravstvenih motnjah, kot je vaša, pacienti z enakimi težavami srečujejo in pogovarjajo in skupaj spodbujajo ter izmenjujejo izkušnje. Tudi sam spodbujam takšno povezovanje. Bi vas pa prosil, da si dopisujete po zasebnih sporočilih oz. po nemoderiranih forumih. Te strani so namenjene specifično homeopatskim debatam. Na MONu je velika možnost izbire nemoderiranih forumov.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Imam enako bolezen. Sem na interferonu plus homeopatska zdravila .

New Report

Close