Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija glavobol

glavobol

Zdravo. Pisem zaradi glavobola. Bolj me boli desna strn. Pase mi svez zrak. In ne dat glave nazaj. Ampak tiscat na prsa. . Je pa verjetno posledica izcr
panosti. Imam cez tri tedne homeopata. Ker imam kompleksen problem. Pa vsseno bi si rada glavobol zmanjsala. Kako.?

imam težave trenutno 2 tedna, prej sem podobne težave že imela,(pred 7 leti: zaradi smrti, izčrpanost,zlorab, izgub, neuspeha se mi je vse naenkrat nakopičilo) Mislim da gre za izgorelost, stres, malo tesnobe (občasno tudi panika, ki jo nadziram). Se trenutno zelo slabo počutim, nabija mi v prsih, tresem se, imam občutek kot da mi vibrira telo, ne da se ga umirit. pred očmi mi trepeta, občasno težko diham, pomaga mi svež zrak, v zaprtem prostou se vse poslabša. Počutim se res slabo, težko prenašam dan. mišice me bolijo, kot da tečem maraton vsak dan, občasno se mi megli. (sem pod hudim tempom, končujem faks, pišem diplomi,
doma sem občutljiva na odnos z možem, imava prepire in nič energije, včasih zapaničarim ko Sven burno odreagira na kakšno hrano, se hudo prestrašim, da bi se najraje potem zjokala,jok mi pomaga) A

Pozdravljeni,
problem je res kompleksen in si ne domišljam, da bi lahko zelo kompetentno svetoval, katero zdravilo potrebujete. Nič pa ne more biti narobe, če bi jemali pulsatillo C12 5 kroglic 1x dnevno 14 dni.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close