Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Pekoce lasisce in izpadanje las

Pekoce lasisce in izpadanje las

Pozdravljeni,
Ze pol leta imam grozne probleme z lasiscem in izpadanjem las. Sem 1,5leta po porodu (CR). Stara 25let. Naredila sem naslednje preiskave:endokrinolog (hormoni spolni, jetrni testi…),scitnica testirana ze vsaj 3krat v zadnjem letu, dermatolg-biopsija lasisca pokazala folikulitis (neko vnetje, naj ne bi bilo bakterijsko ker mi ab niso pomagali). Vsi ostali izvidi bp.
Poskusila sem ze z raznimi samponi, balzami, naravnimi maskami, vitamini, ..bila pri bioterapevtu.
Izpadajo mi tako dolgi kot kratki lasje, lasisce pa je pekoce in bolece. Velikokrat pece tudi celo, tja do obrvi.
Zadnje mesece imam tudi probleme z zobmi (luknje,plombe izpadajo …). Ne vem vec,kam se obrniti in kako si pomagati. Naj dodam se to dermatolog mi je predpisal medrol tablete za 14 dni. Sedaj jemljem 16mg ze stiri dni in ni nobenega izboljsanja (morda za par procentov). Torej verjetno odpade, da bi bil problem avtoimun.
Bila sem tudi na eni terapiji bioresonance..pokazala je alergijo na prsice (kar imam ze zelo dolgo a mi ni nikoli povzrocala problemov),kandido in obremenjenost z zivim srebrom (srebrnih plomb v ustih imam zelo malo- sem jih v zadnjem casu veliko zamenjala).
Prosim za vas nasvet. Ste ze imeli tak primer? Bi mi homeopatija lahko pomagala?

Hvala za odgovor. Lp pika

Pozdravljeni,
tovrstne težave so pri homeopatih relativno pogostne, ker konvencionalna medicina ne najde pametnega vzroka zanje niti primerne terapije. Prednost homeopatije je, da ne potrebuje diagnoze, pač pa samo simptomatologijo, nehvaležno je samo v delu, ko za take težave pride v poštev kar veliko zdravil, poiskati pa moramo pravo glede na individualnost širše klinične slike. Zato včasih traja nekaj časa, preden najdemo optimalno zdravilo.
Vam pa seveda toplo priporočam obisk zdravnika homeopata. V teoriji bi se moralo dati zadevo pozdraviti.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close