Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija izpitna trema,predizpitna nekoncetracija

izpitna trema,predizpitna nekoncetracija

zdravo. Prosim za pomoc. In konkreten nasvet ker imam velik strah.
ucim se za izpite. Pred leti sem imela ob studiju arniko in gelsemium. Pa ne vem vec za kdajj in kako sem jemala. Ali bi lahko sedaj jemala arniko ali bolje slednjo?ce da-katero kako? To imam doma. Do svoje homeopatinje samo za to nw bi sla. Ima sin pregled v januarju in bom takrat omenila. Izpit pa imam ze cez deset dni.Ker je prisoten velik stres in pritisk. posledicno manj koncetracije z blackouti. Po petih lerih pavze se spravljam ucit. Misli pa na deserih koncih. Brez osredotocenoati. precej sm nervozna cez dan in napeta.zato mi gre drugo po glavi.snov ko se naucim pa tezko ponovim.in se zaspana sem. Glede na prej potrebujem vec spanja. kar spala in spala bi. a moram se ucit. kak nasvet? bi lahko kaj iz homeopatije vzela? hvala

Pozdravljeni,
lahko poskusite gelsemium, kupite potenco C30 in jemljite 3 dni 2x dnevno 5 kuglic. Začnite čimprej. Izogibajte se antidotov še vsaj 3 tedne.
Na sam dan D zjutraj vzemite še 5 kuglic.
Če bo pomagalo, smo zadovoljni, če ne bo, pa vseeno priporočam obisk zdravnika homeopata, problematika je lahko kompleksnejša in je možon, da potrebujete kakšno povsem drugo zdravilo, da se bodo te zadeve začele urejevati.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close