Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija odstrani cilinder z oči

odstrani cilinder z oči

Rada bi brez očal dobro videla in se rešila kratkovidnosti in cilindra. Obojega je – 1.

Pozdravljeni,
to je eno izmed področij, kjer vam homeopatija ne more pomagati.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Jaz sem delala sončno jogo ravno zaradi astigmatizma -1.75 in kratkovidnosti. Navdušila sem se ob tem posnetku https://www.youtube.com/watch?v=E0xgZMnPzR0 in delala sončno jogo vse od takrat, kake 3 leta do lani,. Na vidu sem dosti naredila, je postal močnejši in videla sem bolje. Dioptrija na očalih mi je še vedno odgovarjala, lahko pa sem bila večkrat brez očal. Ampak se dioptrije žal nisem rešila. Naj povem, da tudi živim zdravo, Lani sem se začela spogledovati z laserko korekcijo vida, ki sem jo tudi opravila, sedaj sem brez dioptrije. Na pregledu sem zdravniku povedala, da sem delala sončno jogo in mi je povedal zakaj žal metoda ne more delovati. Oko je v primeru kratkovidnosti predolgo, v primeru daljnovidnosti pa prekrako. Kadar je cilinder pa je kot ragbi žogica. To je pomirilo moja vprašanja zakaj se mi alternativa ni obrestovala, ker sonce enostavno ne more preoblikovati tkiva… razen pri opeklinah, če ostanejo spremembe na koži. Razmisli o laserju, če te motijo očala. Nisem pa počela telovadbe za oči in je tudi ne bi, saj je verjetnost za rebound efekt po prenehanju lahko enak kot na drugih delih telesa (zgolj moje razmišljanje).

New Report

Close