Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Homeopatska zdravila in sevanje elektronskih naprav

Homeopatska zdravila in sevanje elektronskih naprav

Lepo pozdravljeni!
Pričela sem s homeopatskih zdravljenjem, zato sem se seznanila tudi z pravilno uporabo in shranjevanjem homeopatskih zdravil. Nekako se bom že uspela upreti skušnjavi glede uživanja določene hrane in pijače, problem pa se je pojavil v shranjevanju zdravil stran od električnih naprav. Doma in v službi sem obkrožena z različnimi elektronskimi napravami in bezzičnim internetom. Doma sicer zdravila lahko pospravim v kakšno omaro, ki je meter do dva oddaljena od elektronskih naprav (ne pa tudi električnih vtičnic), v službi, kjer včasih preživim tudi cel dan, pa to žel ni mogoče. Zdravila moram v službo ali na izlete s seboj odnesti v isti torbici ali nahrbtniku kot mobitel, saj jih ne morem pustiti v vročini v avtu. Skrbi me, da se je zaradi sevanj, ki se jim žal ne morem izogniti, uničil učinek zdravil. Prosim vas za nasvet, ker sem zaradi teh omejitev že na samem začetku skoraj obupala nad homeopatskim zdravljenjem. Že vnaprej se vam zahvaljujem za nasvet. Želim vam lep dan! Novinka

Pozdravljeni,
s tem je res kar križ in nihče dobro ne ve, kolikšna morajo biti sevanja, da pustijo v zdravilih sledove. Načeloma se je pametno držati zdrave kmečke pameti, ki tudi pove, da jakost sevanja pada s kvadratom razdalje. Energijske jakosti vseh teh sevanj niso tako velike in če so zdravila pospravljena v eni normalni razdalji od naprav, ki najbolj sevajo, je najbrž že čisto v redu. Wi-fi točke in mobiteli ter tablice pa prenosniki so zadeve, kjer je pametno biti bolj previden. Sam sploh odsvetujem hranjenje zdravil blizu mobitela.
Ponavadi ni posebne potrebe jemati s seboj zdravil v službo in na krajše izlete. Tiste tri, ki potencialno pridejo prav v takih primerih, imejte pospravljene kje posebej.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close