Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija strah pred šolo in bruhanje

strah pred šolo in bruhanje

Hčerka -11 let. Ima strah pred šolo, pred ocenjevanjem. Noče iti v šolo. Ponoči, po polnoči, je bruhala, imela je tudi drisko, a ne istočasno. Zvečer je v roku 1 ure jedla sendvič s poli salamo, 1 slan grisin, čokoladno pito (majhen košček 2-3 cm) -isto hrano sem jedla tudi sama, pa nisem imela nobenih težav. Ponoči je potem pila čaj topel, vendar malo, bolj po požirkih. Hoče biti doma, več pogovarjati z mano, noče biti sama.Toži,da se trese (videti ni)., seveda jo močno boli trebuh (pokaže na želodec), nič ji ne paše jesti …Videti je bleda, izčrpana. in precej sitna v odnosu do sester
Ko je doma in ne gre v šolo, te težave tekom dneva izvenijo
Dala sem ji arsenicum in poslala v šolo. V roku 45 min. nisem opazila nobenega poslabšanja, saj se je (začuda) mirno pripravljala na šolo. Iz šole me tudi niso klicali (sem v navezi z razredničarko), tako da sklepam,da je ok.
Zanima me, kako naj ji zdravilo doziram? (4-3-2-1)

Pozdravljeni,
bravo, udeleženka šole homeopatije za laike!
Glede na opis zna biti ars res prava izbira. Sam ji ne bi dal nobene doze več. Tudi 1x je dovolj. Bolj bi čakal na reakcijo, ocenil danes in jutri, ali je izboljšanje in potem ponovil zdravilo v naslednjih dneh/tednih, če bi se stanje zopet podrlo.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

V šoli je imela še enkrat drisko, drugače dobro razpoložena, vesela, učila se je, pospravljala. Meni se zdi ok.
Sem ji pa mislila dati pred testom v četrtek eno dozo, če bo potreba.

nova
Uredništvo priporoča

Gospa, jaz ji ne bi dal dolgo časa ničesar. Res, pred testom ji dajte placebo.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close