Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija laringitis

laringitis

Lep pozdrav!

Sin, star 2,5 let ima ponavljajoče laringitise. V lekarni mi je farmacevtka svetovala uporabo Acidum ARSENICOSUM c12… In sicer 3-5 kroglic na 15 minut cca 3-4x … Ker imam v nasprotnem na voljo le tableto Medrol (ki je raje ne uporabim, če res ni zelo nujno) me zanima tudi ta možnost. Menite da je to primerno zdravilo? Sicer homeopatije ne poznam, sicer si je farmacevtka vzela veliko časa, malo sem brskala po spletu pa ne najdem kaj več informacij v zvezi z zdravljenjem oz. lajšanjem tegob pri laringitisu.

Hvala

Pozdravljeni,
težko je reči brez opisane kompletne simptomatologije, zdravilo je lahko primerno, je za poskusiti, če vam je tako svetovala farmacevtka. Lahko pa pridete na naslednje srečanje šole za laike (11.3.), bomo po homeopatsko razdelali prav laringitise
http://www.celostnozdravljenje.si/jost/sola-homeopatije

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Vsekakor se mi zdi predavanje zanimivo – saj sem v tem zadnjem tednu precej brskala o tej temi in moram priznati, da je zadeva precej zapletena 🙂

Zadeve se mi zdijo precej podbne- Farmacevtka je svetovala v primeru smrklja, kašlja in vnetega žrela ki se pri nas vedno razvije v laringitis pred tem Bella dona c12, v primeru napada pa arsenicum…

Na netu sem videla da se v podobnih primerih daje tudi Pulsatilla. Kako laiku izbrati pravo zdravilo, ne vem…

nova
Uredništvo priporoča

Ja, vsa homeopatija je zapletena in težka, večina farmacevtov pa tovrstne kompleksnosti ne pozna, ker so jih učili dajati hom. zdravila po preskušenih indikacijah. Filozofija, ki je bistvu homeopatije zelo tuja.
Še vedno velja povabilo v šolo.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close