Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija zdravljenje astme s homeopatijo

zdravljenje astme s homeopatijo

Zanima me, ali se da astma oz. astmi podobni znaki ki se pojavljaj pri najstnici zgolj ob naporu, preprečevat z homeopatskim zdravljenjem. Najstnica je že več let aktivna športnica/atletinja, od pomladi ima težave z dihanjem in se ob vsakem treningu poslužuje Berodual spreja pred treningom, kdaj tudi vmes. Zmogljivosti niso več enake in posledično je precej ovirana na športni poti, kljub uporabi imenovanega spreja. Pulmologa ima šele čez slabe tri mesece.

Pozdravljeni,
tako astmo se teoretično da trajno pozdraviti s homeopatijo, tako da priporočam obisk zdravnika homeopata.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Spoštovani!

Mene pa zanima ali je mogoče izboljšatimetaholinski test z homeopatijo? In kako to hitro gre. Za določeno delovno mesto je to zahteva sama pa sem metaholinski test imela na meji.

Lepo prosim za odgovor.

Pozdravljeni,
če je motnja blažja, kar izgleda, da je, in se primerno homeopatsko zdravilo na pregledu jasno pokaže, potem lahko pričakujemo izboljšanje v nekaj tednih, v vseh ostailh primerih pa bolj ali manj kasneje.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close