Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Fizioterapija in masaže Vozlici v hrbtnih misicah

Vozlici v hrbtnih misicah

Ali je Trigger point masaza primerna za odpravo vozlicev v hrbtnih misicah?

Nisem se nasla vzroka, zakaj mi zadnje leto nastajajo dnevno (vmes sem bila operirana na levi ledvici, pri vstopu skozi peritronej so mi prerezali so misico, po operaciji pa mi je hemoglobin padel na 70 in obstal na tej vrednosti 4 mesece. Od takrat dalje se mi delajo te vozlici, morda so povezani s posegom, ceprav sem lezala samo 3 dni, potem pa takoj zacela z razgibavanjem. Tudi doma sem prehitro zacela z napori, saj sem po 14h dneh ze kosila travo in nosila kosilnico, ceprav so mi strogo prepovedali 6 mesecev bremen. Ampak zdaj je kar je.

Vozlici mi pristiskajo na periferne zivce in mi povzrocajo hude, hude bolecine. Vozlici se selijo, veckrat pa so na levi strani. Od nevrologinje imam postavljeno diagnozo Interkostalna nevralgija, medikamentno terapijo in svetovane tedenske masaze.

Hvala, Neja

Pozdravljena Neja!

Trigger point terapija je prav namenjena sproščanju vozlov v mišicah po celem telesu – torej tudi ob hrbtenici.

Dokazano je, da nizek nivo železa v krvi povzroča aktivacijo vozlov. Zato bi vam svetovala 3 mesečno kuro z jemanjem indijskih zelišči in s cedrovim oljem iz Rusije. Tako si boste očistili telo vseh toksinov, vzpodbudili nastajanje encima, ki uničuje proste radikale v telesu (le ti nas starajo) in vnesli v telo zadostno količino vseh potrebnih vitaminov in mineralov v pravilni kombinaciji in iz povsem naravnih sestavin. Za več informacij me lahko pokličete osebno.

Menim, da vam bo trigger point terapija skupaj s prehrambeno kuro za celo telo zelo zmanjšala vaše težave, morda celo v celoti.

Vesel Božič!

New Report

Close