Najdi forum

Zlom stegnenice

Pozdravljeni !
V začetku februarja bo minilo leto dni odkar sem doživela zlom stegneničnega vratu. Sledila je osteosinteza in dolga rehabilitacija. Poiskušam najti čim več informacij v zvezi s tako poškodbo. Vendar opažam , da smo v sloveniji le trije, ki smo stari manj kot 40 let s podobno težavo. Jaz , plezalec Humar in od nedelje še 22letna Štajerka, ki se je prav tako kot jaz poškodovala na smučišču. Če je kje še kdo, naj prosim napiše kaj o svojih izkušnjah. Moj kirurg, h kkateremu hodim na preglede je bolj molčeč. Operirana sem bila namreč v Italiji na preglede pa sedaj hodim tukaj doma. Moj problem je predvsem v tem, da se kost ne zaceli, čeprav sem po vseh preiskavah, ki jih je odredil kirurg in moja osebna zdravnica, popolnoma zdrava. ( kostna gostota, krvna slika, vnetne spremembe, ščitnica… vse bp). Kljub temu, da je zlom le delno zaceljen hodim brez bergel že 5 mesecev, šepam le blago. Mi lahko kdo kaj svetuje oz. opiše svoje izkušnje?

Pozdravljena!

Morda bi vam za boljše celjenje kosti pomagal Mahariši – to je indijski produkt 36ih popolnoma naravnih zelišč in pa Cedrovo olje, ki vsebuje prav vse minerale, ki jih potrebuje naše telo in tudi v pravilnih razmerjih in kombinacijah. Če vas zanima kaj več, me lahko pokličete.

New Report

Close