Najdi forum

Bolečine in FT

Pozdravljeni!
Od prejšnega četrtka (29.9.) imam močan “heksenšus” med lopaticami, na desni strani. Stanje se je do nedelje tako poslabšalo, da je bil potreben obisk urgence in injekcija, inekcijo sem dobila tudi v ponedeljek, nadaljnje “zdravljenje” poteka z zdravili Tramal in Elderin, ki pa bolečin ne omilita, samo slabost po Tramalu je zelo huda, zato ga ne jemljem več.
Da skrajšam: po enem tednu bolečina ni NIČ manjša, že en teden ponoči spim največ 1 uro, ker so zlasti ponoči bolečine nevzdržne. Danes dobim pri fiziatru napotnico za RTG vratne in prsne hrbtenice in pa za FT. V ZD Šiška mi glede fizioterapije povejo, da pridem na vrsto enkrat po novem letu.
Torej, zakaj človek dobi “nujno” fizioterapijo, če so takšne čakalne dobe?
Saj vem, da je to vprašanje, na katerega vi ne morete odgovoriti, a vseeno? Kaj naj naredi človek z nevzdržnimi bolečinami?

LP
Bolečina

Pozdravljena!

Glede čakalnih dob v javnih zdravstvenih ustanovah vam ne morem na žalost nič pomagati. To je kompleksen problem in lahko le upamo, da ga bodo osebe na ustreznih funkcijah, kdaj tudi uspele rešiti.

Kar se pa tiče vaših bolečin vam lahko pa samo predlagam, da me pokličete ali pa kakšnega drugege zasebnega fizioterapevta, ki vas bo takoj vzel v terapijo, seveda če vam vaše finančne zmožnosti to omogočajo. Drugače vam pa svetujem postopno zmanjševanje omenjenih tablet in postopno počasno in previdno gibanje z vratom in rameni, seveda upoštevajte svojo bolečino in trenutne zmožnosti.

Želim vam čim htirejše okrevanje in lep pozdrav!

Barbara

New Report

Close