Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Fizioterapija in masaže OBVESTILO: NOVA MODERATORKA

OBVESTILO: NOVA MODERATORKA

Z veseljem vam sporočam, da smo stopili v stik z novo mederatorko foruma Fizioterapija. Dogovarjanja z fizioterapevtko potekajo in v z začetku oktobra bo tudi začela odgovarjati.

Vprašanja, ki so se nabrala v arhivu, od kar je ga. Tina Rojko nehala odgovarjati, bo pregledala. Odgovorila bo na tista, za katera bo ocenila, da bodo koristila kateremu izmed obiskovalcev te spletne strani.

Torej, počakajmo še malo in nova strokovnjakinja bo z vami!

vaš Med.Over.Net

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Sem vaša nova moderatorka in bom odgovarjala na vaša vprašanja s področja fizioterapije, različnih vrst masaž in nekaterih alternativnih tehnik zdravljenja. Po izobrazbi sem diplomirana fizioterapevtka in Cyriax terapevtka ortopedske medicine. Dodatno sem se usposabljala iz področaja kitajske tradicionalne medicine: Shiatsu akupresurno terapijo, akupunktno masažo po Penzlu; refleksoterapijo stopal, terapijo z vročimi vulkanskimi kamni in osnove kranio-sakralne terapije.

S fizioterapevtskimi tehnikami odpravljamo:
– težave po športnih poškodbah, prometnih nesrečah, težave zaradi obrabe sklepov;
– bolečine v križu in nogah, v vratu in rokah, revmatične bolečine, glavobole in vrtoglavico.

Z masažami in alternativnimi tehnikami lahko pomagamo proti stresu, celulitu, nespečnosti, pri alergijah, zaprtju, utrujenosti, menstrualnih težavah, prehladih, razstrupljanju telesa, sproščanju mišičnih napetosti, za lepo kožo, krepitev imunskega sistema in izboljšanje razpoloženja.

Izkušenj z odgovarjanjem na forumih še nimam, se bom pa potrudila in odgovarjala po svojh najboljših močeh, zato vas prosim za malo potrpljenja.

Z veseljem vam bom pomagala z nasveti, če pa kdo potrebuje kaj več kot le nasvet, se lahko tukaj na forumu tudi naroči.

Zdaj ko je forum spet “živ” vas vabim, da povprašate, kar vas zanima.

Barbara

Pri limfomu razne masaže niso priporočljive, vsaj ne takoj po zdravljenju, ker lahko raznesejo rakave celice po limfi in telesu.Zanima me če pri nas sploh obstaja kdo, ki se s tem ukvarja in kaj in kdaj bi pa vseeno bilo priporočljivo.lp Taja

Pozdravljeni Tapa!

Vašega notranjega zdravnika se lahko vzpodbudi z akupunktno masažo po Penzlu. Glede na to, da imate limfom, se pri vas ne sme delati masaže za izravavo napetosti (MIN), saj bi bil to prevelik napor za vaše telo, zelo priporočljivo pa je Veliko ali Malo kroženje. Po akupunktni masaži po Penzlu boste sama občutila pozitivne spremembe.

Lep dan vam želim!

Barbara

New Report

Close