Najdi forum

Poškodovano koleno

Pozdravljeni,
ker nikakor ne morem priti do zdravnika, saj je moja na bolniški, sama pa imam že dva tedna vedno bolj boleče koleno, me zanima po opisu sodeč kaj bi lahko bilo krivo, da ne hodim prehitro na urgenco!
Po opisih številnih poškodb kolena je res težko vedeti in opisati kje točno me boli v kolenu, edino kar z gotovostjo lahko povem je, da sem pred mesecem kupila tekalno stezo in tečem vedno ogreta, postopoma, sem normalne suhe postave, torej ne gre za pritisk na sklepe, prehranjujem se normalno, skratka nisem imela nobene nezgode, a me levo koleno že dva tedna boli ob hoji, tudi po stopnicah gor in dol. Ne čutim stabilnosti v kolenu, bolečina sicer ni neznosna, tudi ni rdečine ali kaj podobnega.
Ima to kaj za opraviti z dejstvom, da so mi pred mesecem po rentgenu ugotovili osteohondrozo – začetno unkartrozo vratne hrbtenice? Do zdravnice od takrat zaradi njenega daljšega staleža ne morem priti. Vsak dan do zdaj sem naredila 3km hoje na tekalni stezi ali zunaj, od danes več ne upam, kar spet ne vem če je prav da čisto mirujem? Zelo me skrbi, saj je moj poklic vezan na šport in tudi sicer rabim šport.

Pozdravljena!

Žal vam takole samo na osnovi tega, da vas koleno boli, ne morem povedati, kaj je…lahko so zelo različne stvari…in pri nekaterih je zaželjeno gibanje pri drugih raje počitek.
Sigurna pa ste lahko v to, da ne gre za povezavo z vratom 😉

New Report

Close