Najdi forum

Bulica na rami!!!

Pozdravljeni!

Približno 1 mesec nazaj sem na notranji strani leve rame zatipal bulico, malo manj kot 1cm, veliko. Bulica ob drgnjenju skače, na pritisk neboleča in ob premiku kože ostaja na mestu. S prostim očesom je pod lučjo vidna majhna izboklina. Po 2 tednih sem tako seveda šel k zdravniku, ki mi je rekel, da gre za odebljeno vez, zaradi napora oziroma prenaprezanja in da se bulica lahko širi po vezi proti vratu in rami.

Zanima me ali je to pogost, mogoče nevaren pojav in če se bulico da nekako izmasirati oziroma odstraniti, saj se vsakokrat ob pogledu nanjo dobesedno stresem (slabe misli in te stvari). Ali pa, da s kakšnimi vajami celotno vez okrepim?

V naprej se Vam iz srca zahvaljujem za vsak odgovor in nasvet.

T.L.

Pozdravljeni!

Hja…če vas prav razumem, je bulica na notranji strani rame – torej nekje pod pazduho? Tam je ogormno bezgavk, ki so takšne oblike kot jih opisujete – in ne bolijo. Če je ta vaša bulica bezgavka, se jo sploh ne sme dotikati in masirati, saj se lahko vname – potem bo pa začelo boleti.

Bulica na kiti ne skače ob drgnjenju…🤔

Pozdravljeni in hvala za Vaš odgovor!

Bulica se nahaja tam, kjer se že skoraj začne vrat na levi strani na hrbtu (Verjetno na trapezasti mišici).

Zelo sem Vam zahvaljujem za Vaš odgovor v naprej!

T.L.

(Opravičujem se za slabo nerazumljivo opisano lokacijo bulice.)

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni in hvala za Vaš odgovor!

Bulica se nahaja tam, kjer se na levi strani začne dvigovati vrat na hrbtu (Verjetno na trapezasti mišici). Opravičujem se za sprva slabo opisano lokacijo bulice.

V naprej se Vam zahvaljujem!

T.L.

Pozdravljeni,

najprej velik hvala za vaš odziv. Bulica se nahaja nekje na sredini od ramena proti vratu (verjetno
nekje na trapezasti mišici ).
V naprej se Vam zahvaljujem za Vaš odgovor.
T.L.

Hvala vam za vprašanje ✌️

New Report

Close