Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Fizioterapija in masaže Bolečina na levi strani reber

Bolečina na levi strani reber

Pozdravljeni,

malo sem preiskal forum, a nikjer nisem našel podobne teme in sicer imam težavo med malo bolj intenzivnim tekom.

Gre se za to, da se mi pojavi bolečina na levi strani reber katera se širi od pazduhe do spodnjih reber. Ko se ustavim v sekundi izgine. Srce sem pregledal in je vse ok (Hvala Bogu). Zadevo sem nekako povezoval z napačnim dihanjem, s prehudim tempom, hiatalno hernio in skliozo prsnega koša, a me vseeno zanima vaše mnenje, saj sem med tekači dokaj “frišen” in ne bi rad, da me to odbije od teka. Ko igram nogomet kjer je manj teka oz. se večkrat ustavim teh bolečin skoraj, da ni.

Hvala in pa lep pozdrav!

Pozdravljeni!

Kaj pa če gre za pomanjkanje glikohgena v jetrih, ker še nimate prilagojenega telesa?

Iskreno na kaj podobnega sploh pomislil nisem, saj so krvni izvidi vedno bili normalni. Bil sem na manuelni terapiji in na kiropraktiki, ki mi je zelo pomagala, saj je bolečina skoraj popolnoma izginila. Je še vedno prisotna, a ne v takšni meri kot pred parimi dnevi.

Med tekom sem popravil tudi držo in dihanje.

Lp,

SM

nova
Uredništvo priporoča

Če je to, bo s treningom povsem izginilo oz. se bo pojavilo pri intenzivnejšemu treningu ali daljšemu.

New Report

Close